gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Komik Cep Telefonu Ahize Modelleri

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

tlf, ahize, telefon, pc, için özel, renkli, ahizeleri buradan bulabilirsiniz

Meleklerim bakın ne buldum şahsen ben ilk defa görüyorum.
    Bu ahizeler cep telefonlarımız içinmiş. Düşünsene yolda dolaşırken telefon çalıyor biz çantamızdan çıkarıp bu koca ahize ile konuşuyoruz hahaha ay vallahi keyfim yerine geldi bunlar görünce.

Telefonun rengine göre alacaksın birde aldın mı tam olacak hahah hahaha

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]Buda Pc Ahizesiymiş hahaha[​IMG]

Komik Cep Telefonu Ahize Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cep telefonu

Cep telefonu

Rüyada cep telefonu ile konustugunu görmek, uzaktan bekledigi bir haberi alacagina delalet eder.
  2. Ahize

Ahize

Beklenmedik bir yerden ya da kimseden haber almaya, Yatak odasındaki ahize karı-koca muhabbetine, Oturma odasındaki ahize dost ve misafire delalet eder.Beklenmedik bir yerden ya da kimseden haber almaya, Yatak odasındaki ahize karı-koca muhabbetine, Oturma odasındaki ahize dost ve misafire delalet eder.
  3. Ugun Fiyata en iyi Cep Telefonu Modelleri

Ugun Fiyata en iyi Cep Telefonu Modelleri

Ucuz Fiyata En İyi Cep Telefonu Ugun Fiyata en iyi Cep Telefonu Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere yılın son moda cep telefonları tanıtımı yapmakla birlikte, ucuz fiyata en iyi cep telefonu hangisi diye bilgiler aktarıyoruz :) Akıllı cebe ve hatta Google'ın işletim sistemi Android'e sahip bir cebe sahip olmak için 1.000-1.500 TL harcamak zorunda değilsiniz ve 750 TL'nin...
  4. Hangi Marka ve Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka ve Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

hangi marka cep tel, hangi model cep tel, hangi cep tel Sevgili melekler, hepimizin elinde bir veya daha fazla cep telefonu mevcut. Sürekli kullanımının zararlarını zaten biliyorsunuz. Bizim sormak istediğimiz meleklermekani forum üyelerinin hangi marka cep telefonunu ve modelini tercih etikleri. Sizde isteğimiz anketten markayı onaylayıp, yorumunuzda model belirtmeniz. Memnuniyet...

Sayfayı Paylaş