gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Komşularınızla Nasıl İyi Geçineceksiniz?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komşu ile ilişkiler komşu ilişkisi

Sevgili melekler, zaman zaman alt-üst ya da yan komşumuzdan şikayetçi oluruz. Ya çok ses çıkarırlar, ya gürültü yaparlar, ya da olur olmaz herşeye karışırlar. Böyle durumlarda soğukkanlılığı korumalı ve sakin bir şekilde herşeyi konuşarak halletmeye çalışmalıyız. Kimbilir belki de durumu abartıyor ya da biz de başkalarını rahatsız ediyor olabiliriz. Gayet objektif bir şekilde olaylara bakarak, biraz da empati yaparak ve aşağıdaki önerilerimizi okuyarak komşularınızla iyi geçinebilirsiniz...

İnsanın iyi komşusu olursa, huzur da onun olur mutluluk da... Ama ne yazık ki, hele de günümüzde iyi komşu bulmak çok zor. Hatta insanlar, komşularını tanımıyor bile. Tanıdıklarıyla da anlaşamıyor! Ama hiçbir şey çözümsüz değildir! İşte kötü komşularla, öyle ya da böyle, anlaşma yolları!

* Evi tutmadan önce araştırın

* Taşınırken ahbap olmayı deneyin

* İlk ağırlayan siz olun

* Hoşgeldin ziyaretine gidin

* Onu anlamaya çalışın

* Yemeğe davet edin

* Konuşmayı deneyin

* Özel hayatına karışmayın

* Bahçenizi paylaşmayı deneyin

* Gerekirse yazılı iletişim kurun

* Felaketleri bile alttan alın

* Tatlı dilli olun

* Gülümseyin

* Yardımcı olun

* Gerekirse rapor tutun

* Gerekirse polis çağırın

2. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    BENIM BI TANE KOMŞUM VAR AKILLARA ZARAR ALLHIN DAN BULSUN DİYORUM BAŞKADA BİŞEY DEMIYORUM KADIN RAHATSIZ KAFADAN TEK KELIMEYLE........... hahaha

3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    diyosunkı titanım bana komşu olucan bunları bil hahaha tamam aldım ben msjı :D:D

aysen* bunu beğendi.
  4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    benim kapı komşularım çok iyidir.anlaşırız apartmanla çok şükür :)

5. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    bitisik komsum kaynanam ve iki eltim ya sabirla gecinip gidiyoruz

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    benim komşularımın ya hepsi tırlak yda bende sorun var onlar normal

Komşularınızla Nasıl İyi Geçineceksiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komşu sallandı

Komşu sallandı

Komşu sallandı Merkez üssü Yunanistan'ın başkenti Atina'nın 200 kilometre güneybatısındaki Kiparisiya körfezi olan Richter ölçeğine göre 4.5 büyüklüğünde deprem kaydedildiği bildirildi. Atina Yerbilimleri Enstitüsü, saat 06.30'da meydana gelen ve Mora yarımadasının batısında hissedilen yer sarsıntısının can ve mal kaybına yol açmadığını duyurdu
  2. İnce Dudaklar Nasıl Dolgunlaşır?

İnce Dudaklar Nasıl Dolgunlaşır?

İnce Dudaklar Nasıl Dolgunlaşır? Farklı ruj sürme teknikleriyle çarpıcı veya dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. İnce dudakları dolgunlaştırma Dudaklarınızı makyajınıza uygun bir dudak kalemiyle çevreleyin. Koyu renkler dudağınızı daha açık gösterir. Bu nedenle açık tonlarda ve transparan bir ruj sürün. Alt dudağınızın ortasına parlatıcı sürerek daha dolgun görünmesini...
  3. Bartınlı komşular

Bartınlı komşular

bartınlı selma Aynı apartmanda oturan iki Bartınlı komşu. ( Uydurdum hee yok böyle bir dialog) - Huriye, hoşgeldiyn gadunum. Ne ettiyn bakayn. Nelleedesiy sen! - Amaan nere olcin be. Gaynanamnan uğraşıyom. - İyi gadundu(r) be Selma deyze. - Hee iyidü iyidü. Size iyüdü tabe. Fikürsüz garı etmedüğünü bırakmeya bağa. - Gız eccük anacum deyiverecen. Cort cort gonuşmaycan yanında. - Bişey...
  4. komşuya iyi gelen ilaç sizi hastanelik edebilir....

komşuya iyi gelen ilaç sizi hastanelik edebilir....

ilaç ne yazık ki toplumuzda şu cok vardır sırf doktora gitmeyelim diye komşumuzun kullandıgı ona iyi gelen ilaçı alıp kullanırız oysa ki bunun bize zararı da olabilir... ve bunun sonucunu cok agır ödeyebiliriz o yüzden lütfen BİR İLACI KULLANMADAN DOKTORA BAŞVURALIM... İlacınızı doktorunuz önermeli meleklerim... Doktor tavsiyesi olmadan, eş, dost, komşu önerisi ile alınan ilaçlar bazen...
  5. İnce dudaklar nasıl dolgunlaştırılır

İnce dudaklar nasıl dolgunlaştırılır

İncecik dudaklarım var bunları nasıl dolgun gösterebilirim ?

Sayfayı Paylaş