gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kömür Kovasından Şemsiyelik

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Malzemeler: Galvaniz kömür kovası, en az iki renk akrilik boya, kalın zımpara, iki adet kestirme fırça, sprey vernik, yapma çiçek, japon yapıştırıcısı, kurdela, makas, eldiven.

Kalın zımparayla kovanın üzerini iyice zımparaladıktan sonra ıslak bir bezle tozunu alın. Kovanız boyalı da olsa bu işlemi yapın. Bu işlem boyanın kalıcılığını artıracaktır. Beyaz boyayı sürdükten sonra, sürdüğünüz boya kurumadan diğer fırça ile lacivert boyayı alın. Patpatlama yöntemi ile hala ıslak olan beyaz zeminin üzerine minik darbelerle lacivert boya atın. Ara vermeden aynı işlemi lacivert üzerine beyaz boyayla da uygulayın. Aralarda iki rengin karışımı olan mavinin de belirdiğini göreceksiniz. Bütün zemine uyguladığınız boyama işlemi bittikten sonra yüzeyi sprey vernikleyin. Sırada kovayı yapma çiçeklerle süslemek var. Çiçekleri japon yapıştırıcısı veya sıcak silikon kullanarak kovanın istediğiniz yerlerine yapıştırın. Uzun olmayan kurdele-lerle hareket kazandırın. Süslemek için yapma çiçek yerine kova üzerine stencil de uygulayabilirsiniz.

Alıntı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Kömür Kovasından Şemsiyelik
    hımm güzel olmuş valla paylaşımın için teşekkürler canım

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kömür Kovasından Şemsiyelik

enteresan ya çok orji emeğine sağlık canım:)

Kömür Kovasından Şemsiyelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taş kömürü

Taş kömürü

Rüyada tas kömürü görmek, cehalet, gaflet kati kalplilik, isyan ve günaha isarettir.
  2. kömür

kömür

: Kömür Ağaç kömürü hürmetli bir kimseye, maden kömürü rızık ve mala, Kendisiyle ateş tutuşturulan her şey günah işlemeye, Yanıp kül olmuş kömür hükmü geçmiş söze, kaçırılmış fırsata, Kış mevsiminde görülen kömür mala, Kömür bazen zorluk ve sıkıntıya delalet edeer.Rüyasında kömür ve ocak gören kişinin para ve mal kazanacağına yorumlanır. Rüyasında kömür ve ocak gören kişinin para ve mal...
  3. Kömür Kovasından Şemsiyelik Nasıl Olur?

Kömür Kovasından Şemsiyelik Nasıl Olur?

Bizim bir komşumuz el işi kursunda buna benzer birşey yapmıştı ve çok şık olmuştu. Biraz el pratikliği gerekiyor aslında çok kolay meleklerim :) Eskiden ısınmak için kullandığımız sobaların nostaljik aksesuarı kömür kovasından harika bir şemsiyelik yapıyoruz. Baharda yağmur yağarsa diye... Malzemeler: Galvaniz kömür kovası, en az iki renk akrilik boya, kalın zımpara, iki adet...
  4. Birbirinden renkli çöp kovaları

Birbirinden renkli çöp kovaları

renkli çöp kovaları Evinizin mutfak,banyo ve çalışma odalarında kullanabileceğiniz,renkli ve görüntü bakımından birbirinden güzel çöp kovaları...
  5. Kadınlar neden kaçanı kovalar?

Kadınlar neden kaçanı kovalar?

"Ben yapmam, ben öyle değilim, ben şöyleyim - böyleyim" demeyin:D:D Şurda biz bizeyiz gelin, eğri oturup doğru konuşalım ve itiraf edelim Melek'lerim :D:D Biz kadınlar neden kaçanı kovalarız? Aaa olmadı ama biz bizeyiz dedim, bakın bilimsel olarak bile açıklanmış ki, kadınlar kendilerine ilgisiz olan, kaçan erkeği kovalarmış :bob: Ee hadi gelin, birde altında yatan nedenleri...

Sayfayı Paylaş