gebe
  1. sema aytekin

sema aytekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

konfüçyüs'a sorulan soru

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sema aytekin tarafından paylaşıldı.

gnnszlo9.jpg sevgili melekler,yorumsuz bırakıyorum ve sizin bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum......:a038:

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hayat ancak bu kadar yalın ve gerçek ifade edilebilir...Bu cümlelerin üzerine ne yazılabilir ki?...Yorumsuz bırakmaya devam etmek istiyorum...:clapping:

konfüçyüs'a sorulan soru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İŞ GÖrÜŞmelerİnde Sorulan 10 Tuzak Soru

İŞ GÖrÜŞmelerİnde Sorulan 10 Tuzak Soru

İŞ GÖRÜŞMELERİNDE SORULAN 10 TUZAK SORU İş görüşmesi yaparken, dikkat etmeniz gereken 10 soru var. 'Tuzak' soru olarak tanımlanabilecek bu soruları nasıl yanıtlamanız gerektiğini öğrenmek için bu yazıyı mutlaka okuyun. 1.En güçsüz olduğun nokta neresi? 'Güçsüz olduğum bir nokta yok' yanıtı vermekten kaçının. Bu yanıt, bu sorudan korktuğunuzu gösterir. Korku ise, gerilimli ortamlarla başa...
  2. İş Görüşmelerinde Sorulan 10'Tuzak' Soru!

İş Görüşmelerinde Sorulan 10'Tuzak' Soru!

iş görüşmesinde sorulan sorular iş görüşmesinde sorulacak sorular sorulan ve cevapları sorulacak ve cevapları görüşmesi soruları İş Görüşmelerinde Sorulan 10'Tuzak' Soru! İş görüşmesi yaparken, dikkat etmeniz gereken 10 soru var. 'Tuzak' soru olarak tanımlanabilecek bu soruları nasıl yanıtlamanız gerektiğini öğrenmek için bu yazıyı mutlaka okuyun. 1.En güçsüz olduğun nokta neresi? 'Güçsüz...
  3. diette sorulan sıkça soru ve cevaplar

diette sorulan sıkça soru ve cevaplar

fındık zayıflatırmı fındık şişmanlatırmı şişmanlatır mı zeytinyağı şişmanlatırmı alp mamak diyeti Diyetler ve diyet programları neredeyse hayatımızın olmazsa olmazı haline geldi. Günlük almamız gereken kalori ve yağ miktarından ve hangi yiyeceklerin kolesterolü düşüreceğine kadar pek çok soru kafamıza takılıyor. Diyetle ilgili en çok sorulan soruların cevabını Hay Güzellik ve Estetik...
  4. İkizlere Sıkça Sorulan Soruların Cevapları

İkizlere Sıkça Sorulan Soruların Cevapları

İkizler benim de çok dikkatimi çekmiştir.Yani nasıl olur da iki insan birbirine bu denli benzer diye.Bakalım meraklıların sorularına onların cevapları ne olmuş:) Hayır efendim, burama dokununca o da hissetmiyor senin aklın alıyor mu kuzum öyle birşeyi? Evet birimiz hastalanınca diğerimizin de hasta olması büyük ihtimaldir.24 saatini hasta birisiyle beraber geçirsen sen de hasta olursun....
  5. Kabirde sorulan üç soru

Kabirde sorulan üç soru

sorgu meleklerinin soruları kabir meleklerinin isimleri kabir soruları ahirette sorulan sorular ahirette sorulacak sorular KABİRDE SORULAN ÜÇ SORU Hamd, yalnızca Allah'adır. Kabirde sorulan üç soru Birincisi: Âdem oğlu ölüp ruhu bedeninden çıktıktan ve kabre konulduktan sonra işte âhiret merhalelerinin ilki o zaman başlamış olur. Çünkü kabir, âhiretin ilk merhalesidir. Nitekim Osman b....

Sayfayı Paylaş