gebe
  1. ilham_perisi

ilham_perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

konservatuar okuyan veya hazırlanan varmı???

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında ilham_perisi tarafından paylaşıldı.

varsa görüşmek isterim arkadaşlar =)

konservatuar okuyan veya hazırlanan varmı??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kur'an Okuyana Saygi

Kur'an Okuyana Saygi

KUR'AN OKUYANA SAYGI Sakarya Harbi 22 gün 22 gece devam etmiş, tam deyimle kan gövdeyi götürmüştü. Bu nedenle tarih kitapları Sakarya Harbi'ni en kanlı muharebelerden biri olarak yazmıştır.Bu muharebe içinde mermilerin üzerimizden geçtiği günlerden bir gün, Atatürk beni çadırlarına emrettiler. Çadıra koştum, Atatürk ayakta ve masada açılmış harita başında çok gergin ve sinirli idi. Çadıra...
  2. Beyin okuyan kumanda

Beyin okuyan kumanda

beyin okuyan kumanda Sadece düşünerek bilgisayar oynama veya fiziksel bir şeyi yapabilme fikrine çok da uzak değiliz. Görünüşe göre Neurosky isimli bu marka bunu gelecek yıl, Nintendo Wii, Xbox, Playstation oyun konsollarına getiriyor. Yahoo News'in haberi
  3. YDS'ye hazırlanan melekler..

YDS'ye hazırlanan melekler..

bu sene YDS'ye hazırlanan meleklerim varsa eyer onlar için her hafa 1 konuya açıklık getirebilirim...ve bir kaç soru örnek olrak koyabilirim.böyle bir istek varsa yorum yazıp bildirin.teşekkürler
  4. çukurova üniversitesi mimarlık okuyan varmı?

çukurova üniversitesi mimarlık okuyan varmı?

merhabalar melekler..malum sınava girdim bu sene ve tercih yapacağım Allah'ın izniyle..mimarlık yazmayı düşünüyorum ve üniversiteleri araştırıyorum.çukurova üniversitesi hakkında eğitimiyle ilgili bana bilgi verebilecek olan var mı?? çok teşekkürler şimdiden :) :)
  5. Beki İkala Eriklinin Meleklerle Yaşamak kitabını okuyan varmı ?

Beki İkala Eriklinin Meleklerle Yaşamak kitabını okuyan varmı ?

kitabı okuyupta kitapta belirtilen herhangi bir olayla karşılaşan oldumu paylaşırmısınız ? :eller:

Sayfayı Paylaş