gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Konuya sitemizden yüklenmiş resimleri atmak ve etiket oluşturmak hakkında video

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Açacak olduğunuz konularda mutlak suretle bir iki alakalı etiket ve resim istiyoruz sevgili arkadaşlarım. Kayıtlı kullanıcılara görünecek şekilde site logomuzun altına Yüklenmiş Resimler sekmesi yerleştirdim buradan resimleri atabileceksiniz.

Hazırlamış olduğum videodan, bu durumu daha iyi kavrayacağınızı düşünüyorum. Tüm Editörlerimizin bu hussusta hassasiyet göstermesini rica ediyorum.

LaViNYaM ve hatiss bunu beğendi.
  2. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler anlatım için..cok ii oldu buvideo bizim için.

Konuya sitemizden yüklenmiş resimleri atmak ve etiket oluşturmak hakkında video konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk ve Duygu Yüklü Videolar  bölümü hakkında genel duyurudur.

Aşk ve Duygu Yüklü Videolar bölümü hakkında genel duyurudur.

duygu yüklü videolar aşk yüklü videolar aşk içeren Sevgili arkadaşlarım, açıldığımız günden bu yana kaliteli paylaşım ve telif haklı olmayan içerikle konu açılmasını kendine ilke edinmiş sitemizden Aşk ve Duygu Yüklü Videolar Bölümü, sanatçıların ses kliplerini barındıran flash paylaşımlar nedeni ile silinmiştir. Dolayısı ile bu bölümden konuş açan arkadaş/arkadaşlarımızın konu...
  2. Siteye açılan konular hakkında lütfen dikkat!!!

Siteye açılan konular hakkında lütfen dikkat!!!

Arkadaşlar bir konuda bunları yazma gereğini duydum öncelikle şunu belirtmeliyim ki sitemizin temel anlayışı kadınlar arası paylaşım platformu.Elbetteki birçok konuyu bulabileceğiniz faydalanabileceğiniz büyük bir mekanımız var ama daha önce aldığımız bir kararı tekrar niteliğinde bilmeyenler için yazma gereği duydum. Sitemizde çok önemli haber konuları hariç habere yer vermiyoruz Hele ki...
  3. Resim yükleme hakkında

Resim yükleme hakkında

Merhabalar, resim yükle menüsü güzel bir işlev fakat kullanım açısından dahada kolaylaştırılabilir. Çoklu resim yükleme işi kolaylaştırıyor tamam ama diğer kısımlar vakit kaybına neden oluyor.. Her sayfada 2 resim olması ve paging ler kullanımı zorlaştırıyor boyutları ufaltıp bir sayfaya daha fazla resim önizlemesi eklenebilir. Tüm resimleri sil gibi bir fonksiyon eklenebilir.. Hatta mesaj...
  4. Konuya resim yükleme

Konuya resim yükleme

ÖNEMLİ NOT : Açık saçık resimler kanlı görüntülerin yüklenmesi KESİNLİKLE YASAKTIR. Arkadaşlar yeni versiyon nedeniyle bir kaç arkadaşımız konulara resim yüklemeyi başaramamış aramızda bilmeyenler varsa lütfen baksın.... yükleme yapamadıkları için başka siteden resmi kopyalayım konu açmakta kullanmayın çünkü o sitenin adresi çıkıyor... kolay gelsin......
  5. Konular ve Giden Yorumlar Hakkında

Konular ve Giden Yorumlar Hakkında

Sevgili üyelerimiz sitemiz genel bir güncellemeden geçtiği ve server taşıması yaşadığından dolayı 2 Şubat 2013 tarihinden sonra açılan konu ve yorumlar silinmiştir. Tamamen bizim haricimizde teknik olaydan dolayı oluşan bu sorundan dolayı üyelerimizden özür dileriz. Konularını yada yorumlarını bu tarihten sonra göremeyen üyelerimiz için genel duyurudur bilginize. M.M Yönetimi MaWiM

Sayfayı Paylaş