gebe
  1. iremsu_xd

iremsu_xd Forum Okuru

köpekler dost camlısımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında iremsu_xd tarafından paylaşıldı.

hep merak ederim köpekler her zaman insanın en iyi dostudur derler ama ben inanmıyorum çünkü bizi heepp ısırıyolar oysa biz onları çok seviyorum bakalım buna bir cevap verebileccekmisiniz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

irem senin şansına öyle olmuş,herkesin ısırıldığını sanmıyorum ben:D

GREY bunu beğendi.
  3. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Merhabalar,

Elbette hayatta her kötü şey yüzünden iyi şeyleri yapamayacağız diye bişey yok.
    Köpek sevgise onlardan biri ısırılma tehlikesi var ama o masum canlıları sevmekten vaz geçemiyoruz bir türlü.
    Ama inanıyorum ki hiçbir canlı zarar verilmediği takdirde karşısındakine de zarar verip onu incitmez.

köpekler dost camlısımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dost köpekler

dost köpekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. köpekler kadar dost sevecen olamıyoruz

köpekler kadar dost sevecen olamıyoruz

Kıbrıs Şehitleri Caddesi Tekel Başmüdürlüğü önünde sabah saatlerinde meydana gelen olayda, bir sokak köpeği yığılıp kaldığı yaya kaldırımında can çekişerek öldü. 2 sokak köpeği de ölen köpeğin yanından ayrılmadı. Köpeklerden biri yanına yaklaşıp patileri ile dokunduğu ölen köpeği kaldırmaya çalıştı. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen Eskişehir Odunpazarı Belediyesi görevlilileri ölen köpeği...
  3. DOsTlAr :)

DOsTlAr :)

hemstır KAPLAN VE DOMUZ YAVRULARI FARE VE KURBAĞA KEDİ VE MAYMUN KUŞ VE FARE MAYMUN VE KÖPEK MİDİLLİ VE KEDİ SU AYGIRI VE KAPLUMBAĞA YILAN VE HAMSTER
  4. Köpekler: Sadık Dostlarımız

Köpekler: Sadık Dostlarımız

SADIK DOSTLARIMIZ: KÖPEKLER Köpekler, birçok canlıdan çok daha zeki ve eğitilmeleri çok daha kolay olan hayvanlardır. İyi eğitimli olanları kimi zaman bekçi köpeği olarak kullanılır. Bir bekçi köpeği kendi vücudundan 5-6 kat büyük bir canlıyı etkisiz hale getirebilir. Ancak, çok ilginçtir ki, tehlike anlarında böylesine vahşi olabilen bu köpekler sahiplerine hiç zarar vermezler. Kendi...

Sayfayı Paylaş