gebe
  1. scary_girl

scary_girl Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kopya çekip yakalandım dayağı başkası yedi

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında scary_girl tarafından paylaşıldı.

kimya dersinden yazılıdaydık musa hoca en sert hocasıydı okulun bende bi suru kopya hazırlamıştım sınav başlamıstı bende kucuk kucuk kagıtlar vardı baktıgım kagıdı on sıraya dogru atıodum musa hoca geldi on sıraya dogru egildi yerden bişiler topladı sonra bunlar ne hayvan diyip ferhatın kulagını patlattı ferhat hocam benim degil demeye calısıoduki arkadan bitanede ben vurup obir kulagını patlattım artık duyamıycagı için bişi anlatamazdı hoca sen niye vuuruon hayvan dedi bende dikkatimin dagıldıgını izah edince anlayısla karsıladı sınavın sonunda akif herseyi gordugunu ve beni hocaya ispitliyecegini soledi bişiler yapmalıydım dusundum ve kimya dersinde akiften onca musa hocanın yanına giderek hocam akif itraf etti kopya kagıtları onunmus dedim hoca zincirini koparmıs bir hayvan edasıyla yerinden kalktı veakifin uzerine dogru kostu akifde ayaga kalkıp hocam noluyo derken musa hoca var ggucuyle akifin hayalarına gecirdi bom diye patlama sesi cıktı ve akifin yumurtalıkları patladı sonra akif yerden kalkıp hocam kopyanın bana ait oldugunu soylerken tam ben araya girip hocam annenize kufur etti dedim musa hoca bir hayvanın en hayvani yerine basılmıscasına hayvanca sesler cıkartarak cenesinin altına gecirdi akifin akifin cenesi musa hocanın elindeydi ve bir gun cografya dersindeyiz bi anda kapı kırıldı iceriye musa hoca ayısı girdi bana ddogru hayvani adımlarla geliordu hemen cebimdeki elektro shok aletimi cıkarıp hayalarına shok verdiim oracıga bayıldı cografya hocası naptın hayvan ddiye bagırdı ben kactıım ve 1 haftadan beri okula gidemedim

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Canım geçmiş olsun fakat okula gitmemek yanlış durumu idareye aktarmalısın iş senden çıkmalı sınıfa kapı kırarak girmekte ne üstelik o sınıfta bir öğretmen varken böylelerinin milli eğitimde işi olmamalı

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yaaa sen manyakmısın nıye calısmıyosun yaa sen bızımle alay mı edıyosun burada sacma sapan konular açıp SENIN BANLANMANI ISTIYORUM

guzmelegi bunu beğendi.
  4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

hahaha senin little girl le bi akrabalığın varmı canım hahaha

EnCey bunu beğendi.
  5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    bence tıpkısının aynısı:D:D

6. shihhuial

shihhuial Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

bence ta kendisi uye degilkende takip ediyordum o arkadasin konularini iyi geliyordu gulmek icin bire bir hahaha

8. smalstorm34

smalstorm34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haha ilk baş ciddiye aldım sonra bastım eksiyi

9. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    ne buya kesin bu erkek yazisi yumurtaliklar ne demek yaa iftira atyr salak sinirlendim iyice ben:sinirli:

10. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    hahaaa, hangimiz kopya çekmedik ki :)

11. ay_se_l

ay_se_l Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    bütün bunlar gerçek mi :D bir an aksiyon romanı okuduğumu düşündüm

12. destinaa

destinaa Forum Okuru

hahahahaha bende çok kopyaaaaa çektimmmm

kopya çekip yakalandım dayağı başkası yedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan fena dayak yedi

Ebru Destan fena dayak yedi

Ankara'da kendisine şampanya gönderen Şahin Turgut'a "Sadece bir tane mi?" diyen Destan, fena halde dayak yedi.. Şarkıcı Ebru Destan, Ankara'nın en gözde mekânlarından "Mesa Salata" da, Kürt Ahmet lakaplı Ahmet Turgut'un yeğeni Şahin Turgut tarafından dövüldü. Bir arkadaşını ziyaret için Başkent'e geldiği öğrenilen Ebru Destan, cumartesi gecesi iki erkek, iki de kız...
  2. dayak yedi ewlendi

dayak yedi ewlendi

geçtiğimiz günlerde ki bi haberimizde Rihanna'nın hamile mi acaba sorularına net bi cevabımız yok ama dayağını yedi nikah defterinide aldı çok enteresan...... DAYAKÇI SEVGİLİYLE EVLENDİ Mİ? POP MÜZİĞİN GENÇ YILDIZI RİHANA'NIN YAKLAŞIK İKİ AY ÖNCE KENDİSİNE ŞİDDET UYGULAYAN NİŞANLISI CHRİS BROWN İLE GİZLİCE EVLENDİĞİ İDDİA EDİLDİ.... US Magazine'in haberine göre Rihanna ile Brown genç...
  3. Barbaros Şansal Fena Dayak Yedi !

Barbaros Şansal Fena Dayak Yedi !

Bu konu; barbaros şansal dayak yedi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü modacı Yıldırım Mayruk 'un terzi yamağı olarak kendini lanse eden modacı Barbaros Şansal geçtiğimiz gece saldırıya uğrayarak dayak yedi. Saldırı sonucu yüzünden yaralanan Şansal Ayaspaşa 'da saldırıya uğradı. İşte detaylar.. Şansal Taksim Ayaspaşa'da uğradığı saldırıyı siyasi olarak...
  4. Kaan Urgancıoğlu Dayak Yedi!

Kaan Urgancıoğlu Dayak Yedi!

kaan urgancıoğlu, kaan urgancıoğlu haberleri, kaan urgancıoğlu hakkında Sevgili melekler, ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu bir bar korumasından dayak yedi. Marmaris'te bir bar çıkışı korumadan dayak yiyen ancak şikayetçi olmayan Urgancıoğlu'nun yüzünde kalan iz nedeniyle zanlı için 5 yıla kadar hapsi istemiyle dava açıldı. İşte haberin detayları... DAYAK YEDİ AMA ŞİKÂYETÇİ OLMADI Muğla...
  5. Rüzgar Erkoçlar Dayak Yedi!

Rüzgar Erkoçlar Dayak Yedi!

rüzgar erkoçlar, rüzgar erkoçlar dayak, rüzgar erkoçlar son hali Sevgili melekler, geçen sene cinsiyet değiştirerek erkek olan ve magazin basınını aylarca meşgul eden RüzgarErkoçlar isyan etti. Cihangir'de görüntülenen Erkoçlar zor günler geçirmeye devam ettiğini ve daha o sabag sokakta dayak yediğini gazetecilere anlattı. Resminin çekilmesini istemeyn Erkoçlar bakın neler söylemiş......

Sayfayı Paylaş