korkuyorum:(

Korkunu yenemezsen bir doktora git ve emin ol,merak etme onlar doktor ve isleri bu.

kardesim senin yazdiklarin bana mantiksiz geldi!!???
1. sen kaç yasindasin?
ve ne zaman adet gördün ?
ve yakinda evleneçem diyorsun ..?

2. bilgisayarda yazdigina göre ,marketden vs.. adet petleri, orkit vs.. satildigini da biliyorsun ...

3. darilma kizma bana ama yakinda evleneçem diyorsun, sen evlilige bile hazir degilsin kardesim...bu mantikla...sonradan üzülürsün..

Adet olduktan sonra hemen şimdi oldum demiyorki bu olay seneler önce olmuş olabilir ve çekindiği için saklamış olabilir ayrıca yaşının kaç oldugunuda bılmıyoruz evlenme konusunda hazırmı deılmı anlayamayız ki ..

canım sana tek diyecegim şey önemli bir şey yoktur bundan eminim .. pamuğu zaten komple kendine zarar verecek şekilde kullanamazsın.. ki kullanmış olsaydın o anda zararıyla karşılasırdın. o esnek bir yapıya sahip öyle zırt pırt zarar görcek birşey deil içini rahat tut diğer meleklerin dediğini yap ve bir hekime danış. tabi karar senin.. zorlama yok.

Azda olsa içini rahatlatabildiysek sewinirim..

kanın geldiği yere koydum pamuğu.korkulacak bişey yok yani değilmi çok rahatladm saolun ballar:-*

canım bu tip şeylerle kafanı eşgul etmekten kurtul bence, sence çok önemlimidir bu kafana taktığın şey? seninle bir ömürü paylaşacak insan buna mı önem verip seninle hayatını birleştirecektir? eğer böyle biri karşına çıkarsa bırak gitsin zaten. yani kızlık zarıymış bilmem neymiş. ne absürb ne iğrenç şeyler ya, sen kendi kalbinin güzelliğini koru, böyle şeylerle kafanı hiç yorma canım. ben kızlar duydum bu kızlık zarı yüzünden ne başka ters ilişkilere giriyorlar, ben bu kızlık zarı peşinde koşan adamları çok merak ediyorum, birgün evlendiklerinde o kızlık zarı hala korunmuş ama ters ilişkiler yaşamış biriyle evlenip aa temiz mi diyorlar acaba , bu geri kafalılığa herşeye kusasım geliyor artık!!!!!

Geri