gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Kot Çanta Modelleri 2010

Konu, 'Moda Güncel' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

kot çanta modelleri kot çanta modelleri uygulamalı 2010 2010 canta Kızlar kot çantalara bayıldım ben kendimde yaparım kotlarımdan kolay oluyor:)

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık cnm
    p.i.s:D

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkürler....

Kot Çanta Modelleri 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kot Çanta Modelleri-Uygulamalı

Kot Çanta Modelleri-Uygulamalı

kot çanta modelleri kottan çanta modelleri genç kızlar için kot modeli uygulamalı
  2. 2010 bayan kot modelleri

2010 bayan kot modelleri

kot modelleri bayan kot modelleri bayan 2010 2010 Bayanların vazgeçemediği giyim tarzlarından olan jeans modasında çok değişik modeller 2010 senesinde bayanları bekliyor modellerde farklı kesimler ve renklere rastlamak mümkün Her kesime hitap eden modellere şimdi birlikte bir göz atalım :tik:
  3. Kottan yapılmış çanta modelleri

Kottan yapılmış çanta modelleri

kottan çanta yapımı Kottan yapılmış,üzerileri pul ve boncukla emek verilerek işlenmiş çanta modelleri,siz çanta severlerin beğenilerinize sunuyorum hanımlar.
  4. Eskiyen kotlarınızdan kot çanta yapın.İşte modeller

Eskiyen kotlarınızdan kot çanta yapın.İşte modeller

kottan çanta nasıl yapılır kot etekten çanta yapımı kot nasıl yapılır harika modelleri yapılışı Eskiyen kotlardan bir üretkenlik daha arkadaşlar.Şimdide eskiyen kotlarımızı çantaya dönüştürüp kullanabiliriz.Kotunuz eskidiyse,artık onu giymekten sıkıldıysanız,işte size bir harika öneri daha.Fikir ve modeller bizden,el becerinizi sergilemek sizden:) Kolay gelsin...
  5. 2010 kot şort modelleri

2010 kot şort modelleri

kot şort modelleri çocuk kot modelleri 2010 şort 2010 coçuk 2010 yazına özel kot şort modellerini sizlere tanıtmak istiyorum.Eğer jeans kumaşlarda kıyafetlerden hoşlanıyorsanız işte seksi kışkırtıcı ve bir o kadarda sıradışı kot şort modelleri

Sayfayı Paylaş