gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Koyunlu Halı Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Koyunlu halı modelleri görselleri ve koyunlu markalı halılara ait internet ortamında satışa sunulan modellerin fiyatları hakkında detaylı bilgiler. Koyunlu halı modellerinin satışını yapan birçok site var arkadaşlarım. Gerek koyunlu.com.tr gerek ise n11 gittigidiyor gibi sitelerden fiyat araştırması yapmanız ama mutlak suretle bu markaya ait gerçek ürünleri almak üzere kendi resmi sitesi, satış mağazasından yapmanızı şiddetle öneriyorum ve tavsiye ediyorum.

Gelişen teknoloöji ile çıkartılan ürünlerde kullanılan nano teknoloji ile artık tüy atmayan ve leke tutmayan modeller yapılmış durumda. Sizler halı alırken nelere dikkat etmelisiniz sorusu noktasında birkaç birşey yazmak istiyorum sizlere.

Halı işinde kesinlike markalara yönelmeniz gerekiyor.
    Halı alırken sigorta olayını iyice araştırmadan yaptırmayın zira kandırılabilirsiniz ( kandırıldım bir kez ) Marka vermiyorum ama
    Halı tüy bırakıyor mu ne kadar süre bırakıyor?
    Renklerinde solma olur mu gibi soruları satış noktasına mutlak suretle yönelterek satın alınız. Şimdi sizlere koyunlu markalı halılar ile alakalı görseller sunuyoruz.

Aşağıda yer alan görseller http://www.koyunlu.com.tr/tr adresindeki katalog albümünden resim çekilerek indirilmiştir dileyenler kataloğu buradan indirebilirler.

koyunlu halı modelleri_ (1).jpg koyunlu halı modelleri_ (2).jpg koyunlu halı modelleri_ (3).jpg koyunlu halı modelleri_ (4).jpg koyunlu halı modelleri_ (5).jpg koyunlu halı modelleri_ (6).jpg koyunlu halı modelleri_ (7).jpg koyunlu halı modelleri_ (8).jpg koyunlu halı modelleri_ (9).jpg

Koyunlu Halı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HaL HaL ModeLLeri

HaL HaL ModeLLeri

halhal modelleri hal hal modelleri halhal Ayağında gümüş hal haaaaal ince nakış gümüş halhal :D:D Şimdi karşınızda halhal modelleri hepsi birbirinden güzel ve ilginç arkadaşlarım.
  2. Halı modelleri

Halı modelleri

zara home halı Günümüzde aslında halı devri kapanmış gibi çünkü kadın 'lara zor geldiğinden heralde halı sermiyorlar.Sizlerde bu devir kapandımı yoksa devammı ediyor bilinmez benim tek bildiğim ev halısız olmaz.Evi açacak ortamı şık gösterecek en önemli unsurdur halılar.Bu nedenle beğendiğim modeleri sizlerede göstermek istedim beğeninize melekler......
  3. 2014 Merinos Halı Modelleri

2014 Merinos Halı Modelleri

merinos halı modelleri, 2014 merinos halı, merinos 2014 halı modelleri Sevgili melekler, mobilya başta olmak üzere, ev tekstilinde de büyük yol kateden Merinos, halı modelleriyle yıllardır evlerimizi süslemeye devam ediyor. Adını yıllardır en güzel şekilde koruyan ve gelişen Merinos firması 2014 yılında da her zevke uyan zengin çeşitleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Sizin de...
  4. İstikbal Rengarenk Halı Modelleri

İstikbal Rengarenk Halı Modelleri

istikbal halı modelleri istikbal 2015 halı modelleri rengarenk istikbal halılar istikbal halı fiyatları Kaliteden ödün vermeyen İstikbal mobilyada öncü bir marka olarak tanıdığımız bir marka. Sadece mobilyada değil tabi tekstil halı üretiminde de isminden sıklıkla bahsettirmekte ürünleri ilgi görmektedir. Evinizi donatabileceğiniz birbirinden renkli ve kaliteli desen desen halı modelleri ile...
  5. Royal Halı Modelleriyle Gelen Dekoratiflik

Royal Halı Modelleriyle Gelen Dekoratiflik

Halı model değişikliği için kaliteli bir mağaza ziyaretinde mi bulunmayı düşünüyorsunuz? En özel royal halı koleksiyonu içinden yapacağınız tercihlerde halılarınızın yeni baştan oda dekorasyonlarınıza hareket katmasını istemez misiniz? Kaliteli oda ortam zenginliklerini yakalama adına farklı estetiksel zenginlikler oluşturmada asla hayır diyemeyeceğiniz halı tasarımları arasında royal halı...

Sayfayı Paylaş