gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

Kpss il yerleştikden sonra ne zaman çalışmaya başlanıyooo?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

ya bayanlar aradım taradım bulamadım kpss ile bi yere yerleştik diyelim ne zaman başlıyoruz iş başı yapmaya bi bilgisi olan var mı? değişiyo mu yoksa tapu için merak ediyorum ben :S

Kpss il yerleştikden sonra ne zaman çalışmaya başlanıyooo? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Embriyo Yerleştikten Sonra neler yapılmalı ve diğer sorular

Embriyo Yerleştikten Sonra neler yapılmalı ve diğer sorular

yumurta transferinden sonra tüp bebek transferinden sonra dikkat edilmesi gerekenler embriyo yapılması gerekenler tüp bebek yapılması transfer sonrası dikkat edilmesi EMBİRYO YERLEŞTİKTEN SONRA NE KADAR YATMALIYIM Sonra tekrar seni bir odaya alip bu sefer 40 dakika ile 2 saat arasinda bir odadada dinlendirecekler. Bundan sonraki 12 gunun dinlenme ve yavas hareketli olacak gerekirse bir...
  2. Kpss yerleştirmeleri ne zaman olacak ?

Kpss yerleştirmeleri ne zaman olacak ?

Arkadaşlar ben KPSS sınawına girdim sonuçları bi süre önce açıklandı.. Ama yerleştirmelerin ne zaman yapılacağını ve puanımın hangi mesleklere yettiğine nerden bakacağımı bilmiyorum lütfen bilginiz varsa öğrenmek istiyorum..
  3. 2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 yılında kpss sınavına başvurmak isteyenler için yararlı bir paylaşım olduğunu düşünüyorum. 2013 Kpss Başvuruları Tarihi Ne Zaman? 2013 yılı Kpss başvuru tarihleri henüz açıklanmamıştır. Ancak sınav tarihi 6-7 Temmuz 2013 olarak açıklandı. Güncel sınav takvimine Ösym'nin resmi sınav takvimi sitesinden ulaşabilirisniz. Sınav takvimine ulaşmak için 2013 KPSS BAŞVURU ÇİZELGESİ TIKLAYIN
  4. Doğumdan ne kadar sonra çalışmaya başlayabilirim

Doğumdan ne kadar sonra çalışmaya başlayabilirim

Merhabalar benim su an 6 aylik kizim var hamilelik surecimde calisiyordum su anda kizimi buyutuyorum ve tekrar is hayatina geri donmek istiyorum sizce ne zaman ise baslamaliyim bu arada kizimi k.valideme birakacagim bu konuda bana oneri ve fikirlerinizi paylasirmisiniz simdiden tesekkurler.
  5. Doğumdan sonra anne ne zaman yıkanabilir?

Doğumdan sonra anne ne zaman yıkanabilir?

Anne, kendini yıkanabilecek gibi hissettiği her an yıkanabilir. İlk yıkanmalar ayakta ve duş şeklinde ya da su dökünerek olmalıdır. Su dolu leğene ve küvete oturmadan sık sık yıkanılabilir. Normal bir doğumdan 24 saat sonra da banyo yapılabilir. Sezaryen doğumdan sonra genellikle dördüncü günde dikişler alınır ve ertesi günü yıkanılabilir. Doğum sonrası dönemde anne nasıl beslenmeli? Doğumdan...

Sayfayı Paylaş