gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kredi kartı nasıl kullanılır?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kredi kartı nasıl kullanılır melek kartları nasıl kullanılır Tüm alışverişlerimizde artık nakit paranın yerini kredi kartları aldı.Zaman zaman kredi kartı mağdurlarını gerek medyadan gerekte çevremizden sık sık duyar ve görürüz...Kredi kartlarına borçları yüzünden birçok evin ocağı sönmekte yuvalar dağılmakta ve canlara kıyalmaktadır.Sizlere kredi kartı eğer kullanıyorsanız bu kartı kullanırken nelere dikkat etmeniz konusundaki bilgileri veriyorum [​IMG]
    öncelikle dönem faturanızı her zaman ekstre kesilir kesilmez hepsini ödememiz gerekir en az ödeyebileceğiniz asgari tutara bulasmayın mumkun oldukca nakit cektiyseniz illa hesap kesimi beklemeyin ne kadar önce yatırdıysanız okadar az faiz ödersiniz. Son olarak kapattığıartlarınızı borcunuzu tam olarak ödediginize emin olup kapatn 1 kac yıl sonra yuklu bi miktarla tekrar karşınıza cıkabilir ve yıllık ücret iptali icin mutlaka bankanızı arayıp aidat ödemek istemediğinizi bildiriniz.

Kredi kartı nasıl kullanılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

kaymakamlık kredisi nasıl alınır Sanırım Türkiye'de kredi kartı kullanmayan yok gibi hele bazı kişiler kredi kartlarına öyle bir yükleniyorlarki sonradan ödemesi çok ağır faturalar bu kişileri bekleyebiliyor hatta bir çok yuva kredi kartlarından dağıldığı gibi insanların bazıları bu karta borcu yüzünden canına kıymakta... Sizlere kredi kartınız için yatırdığınız aidat ücretini nasıl geri...
  2. Kara Hindiba Nedir Nasıl Kullanılır ?

Kara Hindiba Nedir Nasıl Kullanılır ?

kara hindiba otu kara hindiba faydaları kara hindiba nasıl kullanılır Alternatif tıp tedavisinde kullanılan Kara Hindiba otu, faydaları ve kullanımından bahsetmek istiyoruz sizlere melekler :) Arslandişi, Radika, Gelingöbeği ve Keklikotu olarakta bilinen bitkinin gövdesi yoktur. Yaprakları kökünden çıkar ve rozet şeklindedir. Yaprağının üst kısmı koyu yeşil ve alt kısmı da sçık yeşil...
  3. kredi kartı aidatını geri alma ( Kredi kartı aidatı nasıl geri alınır 2012 )

kredi kartı aidatını geri alma ( Kredi kartı aidatı nasıl geri alınır 2012 )

2012 Kredi kartı aidatımı geri almak istiyorum ne yapmam gerekiyor nereye başvurmam lazım kızlar. Bıktım bu bankalardan ya kredi kartını kullandığım yok ama yinede aidat istiyorlar.
  4. kredi Kartı aidatı nasıl alınır?

kredi Kartı aidatı nasıl alınır?

kredi Kartı aidatı nasıl alınır? merhaba arkadaşlar duyduğum kadarı ile 10 yıl geriye yönelik paraları almak mümkünmüş yeni yasada. Acaba bu kredi Kartı aidatı nasıl alınır lütfen bu konuda bilgi verin.

Sayfayı Paylaş