gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Kredi Kartımı izinsiz kullanan şahıs*

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Çıldırmak üzereyim. İşyerinde o an işini görsün diye verdiğim kredi kartımla internetten kendine bilet alan şahıs, daha sonra haberim olmadan 4 işlem daha yapmış. Kafayı yemek üzereyim. Kartı kesip, görebileceği bir yere koydum..Bankayı hemen arayıp kartımı kaybettim dedim. Bunu yapan üst düzey yönetivim yaaa...
    Ya hangi hakla hangi cesaretle yapıyor..
    Bütün ofise duyurdum, halada devam ediyorum. öyle elini kolunu geze geze dolaşamaz burada.
    Allahım gücüne gitmesin bu adam 5 vakit namazında. Senin yolunda giden ayağı var belki ama ellerini ve gözlerini sana havale ediyorum. Cezasız bırakma.
    Üst yönetimede ayrıca söyleyeceğim.

Gelip söyledi ama o işlemleri yapmadan önce söylemesi gerekirdi.
    Hırsızmı bu gaspçımı???

2. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Geçenlerde bizdende biri kartla 3 bin tl.kadar alış veriş yaptı başkasının kartını çalmış onla yapmış alış verişi...bizde savcılığa verdik.

Kredi Kartımı izinsiz kullanan şahıs* konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Kredi Kartını Kullanıyorsunuz?

Hangi Kredi Kartını Kullanıyorsunuz?

hangi kredi kartı hangi kredi kartı daha iyi Hangi kredi kartını kullanıyorsunuz melekler?
  2. kredi kartını kullanırmısınız???

kredi kartını kullanırmısınız???

kredi kartını kullanırmısınız?
  3. İngilizler kredi kartını terkediyor

İngilizler kredi kartını terkediyor

İngiltere’de yapılan bir araştırmanın sonuçları, ekonomideki kötü gidişten kaygı duyan İngilizler’in, kredi kartıyla harcama yapmaktan vazgeçtiklerini ve harcamalarını nakit olarak yapmaya başladıklarını ortaya koydu. İngiltere Ticaret Konsorsiyumu (BRC) tarafından 17 bin mağazada gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları, 2007 yılında yapılan nakit işlemlerin oranının yüzde 60 olduğunu, bunun...
  4. Kredi Kartına SMS'li takip

Kredi Kartına SMS'li takip

finansbank takip servisi Finansbank, kredi kartı müşterileri için yeni bir uygulama başlattığını açıkladı. İşte SMS'li borç takibinin ayrıntıları... Finansbank, kredi kartı müşterileri için yeni bir uygulama başlattığını açıkladı. Açıklamaya göre bankanın kredi kartı sistemi Cardfinans, “Harcama Uyarı Servisi” ile müşterilerinin kredi kartı harcamalarını kontrol altında tutmasını sağlayacak....
  5. Kredi kart harcamaları azaldı

Kredi kart harcamaları azaldı

Mevduat bankalarında tüketici kredileri ve kredi kartları tutarı bir haftada 812,6 milyon lira azaldı. Mevduat bankalarında tüketici kredileri ve kredi kartları tutarı 20 Mart tarihi itibarıyla 112 milyar 665.8 milyon liradan 111 milyar 853.2 milyon liraya indi. Bunun 80 milyar 146.6 milyon lirası tüketici kredilerinden 31 milyar 706.5 milyon lirası da bireysel kredi kartlarından oluştu....

Sayfayı Paylaş