gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Krepe Nedir, Nasıl Yapılır?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

krepe nedir, krepe nasıl yapılır, krepe uygulaması

Sevgili melekler, bir kuaför terimi olan krepe, saçı bir tarak yardımıyla kabartma işlemidir. Saça şekil verirken, topuz yaptırırken, boyama işlemlerinde ve saça hacim kazandırmak istenen durumlarda krepe işlemine başvurulur. Yalnız krepenin profesyonel ellere bırakılması en doğru olandır. Zira acemi ellerde yapılan krepe saça zarar verebilir.

krepe.jpg

Krepe Nedir, Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Somonlu krep nasıl yapılır

Somonlu krep nasıl yapılır

Avakado ve Füme Somonlu Krep bebeklere avakado avakado bebek somonlu krep oyunları oyun ismi baya akılda kalacak bişi:laugh: MALZEMELER Krep hamuru için: 1 su bardağı un 2 adet yumurta 1/2 su bardağı süt 2 çorba kaşığı sıvı yağ 1 çay kaşığı tuz İçi için: 2 adet avokado 1 limonun suyu 1/2 demet dereotu 1/2 kutu labne peyniri Tuz, karabiber 6 dilim füme somon HAZIRLANIŞI...
  2. kumlama nedir nasıl yapılır

kumlama nedir nasıl yapılır

Kızlar çim bitkileri için yapılan bir kumlama olayı var. bu kumlama olayı nedir ve tam olarak nasıl yapılıyor. Ve ne işe yarıyor bu kumlama bilgisi olanların benimle paylaşmasını rica ediyorum. Teşekkürler.
  3. Krep nasıl yapılır pişirilir

Krep nasıl yapılır pişirilir

krep nasıl pişirilir krep tarifi krep nasıl pişirilir tavada Pazar kahvaltılarının ve çocukların vazgeçilmez lezzetidir krep... biz de bu yazımızda krep tavada nasıl pişer diyen misafirimizin sorusuna yanıt vermek için ve krep yapımını öğrenmek isteyen Melek'lerimiz için krep tarifini sunuyoruz Melek'ler. Krep tarifi malzemeer 2 su bardağı süt 2 adet yumurta 2,5 çay...
  4. Saça krepe nasıl yapılır? (resimli anlatım)

Saça krepe nasıl yapılır? (resimli anlatım)

Bukonu; saça krepe yapımı hakkında bilgivermektedir. Meleklerim evde yapılan saç modellerine ekleyebileceğiniz güzel bir bilgisunuyoruz sizlere. Beğenerek yapacağınız saçlarla artık her zaman kuafördençıkmış gibi görünmenin de keyif verici olduğunu düşünüyorum. Saçlarınız uzunsakesinlikle resimdeki modeli denemenizi öneririm. Bu modelle düğüne bilegidebilirsiniz hatta topuzunuzu evde...
  5. Trakeostomi Nedir? Nasıl Yapılır?

Trakeostomi Nedir? Nasıl Yapılır?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş