gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Küçük Sırların Şebnem'i Şenay Gürler Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

şenay gürler küçük sırların resimleri küçük sırlar şebnem şenay gürler sırlar
    Bu hatun çok tatlı yaa Avrupa Yakasında Acemi Cadıda ve Şimdi de Küçük Sırlar da hepsinde ayrı bi şeker...

conicox bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Avrupa yakasında oynamıştı :) İsmini yeni öğreniyorum vallahi.

Küçük Sırların Şebnem'i Şenay Gürler Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şenay Gürler -Fatoşa benzemem dedi

Şenay Gürler -Fatoşa benzemem dedi

şenay gürler fal AVRUPA YAKASI'NDA FATOŞ KARAKTERİNİ CANLANDIRAN ŞENAY GÜRLER, KARAKTERİNE NE KADAR BENZİYOR? Habertürk'te Cem Mumcu ve Harun Tekin'in birlikte sundukları 'Kısa Devre' programına konuk olan Şenay Gürler, karakteri Fatoş ile gerçek kişiliği arasındaki farkı açıkladı. Gürler, 'Pek benzemiyorum, biraz da benziyorum tabii ki bazı şeyler mutlaka benziyor. Çok farklıyız tabii ki....
  2. Küçük Sırların Biricik'i Ebru Akel Resimleri

Küçük Sırların Biricik'i Ebru Akel Resimleri

ebru akel ebru akel küçük sırlar küçük sırlar biricik kıyafetleri biricik kıyafetleri Ünlü manken Ebru Akel'i Küçük Sırlar dizisinde Arzu'nun annesi rolünde buluyoruz.Bence gayet başarılı bir performans sergiliyor..
  3. Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Burak Özçivit Resimleri

Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Burak Özçivit Resimleri

burak özçivit resimleri burak özçivit fotoğrafları ozcivit resimleri 2011 özcivit 2011 özcivit Küçük Sırlar dizisinin genç ve yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit resimlerini tüm hayranları ve sevenleri için paylaşıyorum.
  4. Küçük Sırlar Dizi Resimleri

Küçük Sırlar Dizi Resimleri

küçük sırlar resimleri küçük sırlar dizi resimleri kucuk sirlar 2011 Ekranların sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar resimlerini ve oyuncularını dizisinin müptelaları için paylaşıyorum.Müziğinden, konusuna ve dizideki karakterlerin giyimine kadar oldukça ilgi gören diziden sizler için seçtiğim kareler geliyor:
  5. Hayat Devam Ediyor Şenay Gürler

Hayat Devam Ediyor Şenay Gürler

hayat devam ediyor dizisi şenay gürler hayat devam ediyor konusu hikayesi haberleri oyuncu kadrosu burada arkadaşlar. Kasın ayında ekranlarda yer alacak olan Hayat Devam Ediyor dizisi için çekimler son hız devam ediyor Melek'lerim. Hayat Devam Ediyor dizisi hakkında sizlere daha önce bilgiler aktarmış ve bir bakırcı ustasının hayatını konu alan dizinin ekranlara merhaba diyeceği tarih...

Sayfayı Paylaş