gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

kuds-i hadis....(cenab-ı hak buyuruyorki..)

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

" Ey insan oğlu.! Hidayete erdirdiklerim müstesna hepiniz dalaletsiniz.Benim şifa verdiğim kullar müstesna, hepiniz hastasınız. Benim zengin kıldığım kullar hariç, hepiniz fakirsiniz." "Ey kulum.! Sen neyi istersen iste bende onu isterim. Benim dilediğim gibi dilemiyorsan, kendini benim murad ettiğimi murad etmeye zorla. Çünkü ancak benim murad ettiğim olur. Benim kazama razı olan ve verdiğim belalara sabredeni kendi katımda sıddıklardan yazarım."

"Ey kulum.! Benden seni bu halde tutmamı isteme. Ben bunu yapmam.Çünkü ben; seni beni bütün sıfatlarımla bilmen için halk ettim. Eğer seni sıhhat ve afiyet üzere tutarsam beni iyi bilirsin." >>Ne dilersen benden dile<<

2. gözyaşı

gözyaşı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kuds-i hadis....(cenab-ı hak buyuruyorki..)
    :( Ey ALLAH'ım yardım et ne olur kendi bildiğinle huzur ve afiyet ver...

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kuds-i hadis....(cenab-ı hak buyuruyorki..)

emeğine sağlık adminim

kuds-i hadis....(cenab-ı hak buyuruyorki..) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadis-i Şeriflerden Seçmeler2

Hadis-i Şeriflerden Seçmeler2

sıcaklık duaları kötülükle ilgili hadisler sıcaklık duası kulluk ile ilgili hadisler kötü davranışlarla Hastalık bir kamçıdır. Allah onunla yer yüzünde kullarını terbiye eder Hadis-i Şerif (Camiüssağir) İnsanlar arasında ara bozma niyeti ile laf götürüp getirmek, insanlara hakaret etmek ve sövmek, kendi ırkını üstün görüp başka milletleri aşağı...
  2. Bab-ı Defterdâr-i

Bab-ı Defterdâr-i

Bab-ı Defterdâr-i -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı İmparatorluğu'nda Defterdarlık dairesidir. Defterdar Kapısı da denirdi. Bab-ı Defteri olarak da adlandırılmıştır. Defterdarlık dairesi teşkilatı kuruluşundan, Maliye Nezareti adını alıncaya kadar ihtiyaca göre değiştirilmek suretiyle genişletilmiştir. M. Z. Pakalın, D'Ohssan'dan...
  3. Hadis-i Şerif Lugatı

Hadis-i Şerif Lugatı

Hadîs Âlimi (Muhaddis): Hadîs-i şerîf sahasında mütehassıs kimse. Çok sayıda hadîs toplayıp, senet ve metinleriyle ezberleyen, râvilerin cerh ve ta'dîl (güvenilir olup olmadıkları) noktasından durumlarını bilen, bu ilimde ihtisas kazanıp kitaplar yazmış olan âlim. Muhaddisin çoğulu muhaddisîn'dir. Hadîs İmâmı: Üç yüz binden çok hadîs-i şerîfi, râvîleri (rivâyet edenleri, nakledenleri) ile...
  4. Hadis-i şeriflerin çeşitleri.

Hadis-i şeriflerin çeşitleri.

hadis çeşitleri hedisi serif 30 hadisi şerif Hepsini maddeler halinde bildirelim: 1- Hadis-i mürsel: Sahabe-i kiramın ismi söylenmeyip, Tabiinden birinin doğruca, (Resulullah aleyhisselam buyurdu ki) dediği hadis-i şerif. 2- Hadis-i müsned: Resulullaha isnat eden Sahabînin ismi bildirilen hadis-i şeriflerdir. 3- Hadis-i müsned-i muttasıl: Resulullaha kadar, aradaki ravilerden hiçbiri...
  5. hadis-i şerif

hadis-i şerif

Mallarınızı zekatla koruyunuz,hastalarınızı sadaka ile tedavi ediniz,belalarıda dua ile karşılayınız.(S.A.V.)

Sayfayı Paylaş