gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Kullanılmış kahvelerinizi çöpe atmayın.

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Kullanılmış kahvelerinizi çöpe atmayın!Geri kazanma yolları var:) Bir bardak içmeden kendime gelmem ;diyenlerdenseniz hergün filtrede kalan kahveleri de çöpe atıyorsunuz demektir.

işte ipuçları:

Filtrede kalan kullanılmış kahveyi mutfak temizliğinde kullanabilirsiniz.Özellikle tava ,tencere temizlemek için birebir....Ancak dikkatli olun.Kahve taneleri çiziklere neden olabilir.

Kullanılmış kahveyi bahçenizde ya da saksılarınıda kullanabilirsiniz.Bu sizi karıncalardan koruyacak.

Kahve aynı zamanda doğal bir deodorant .Kullanılmış kahveniz önce kurutulup sonra da poşetlere koyup giysi dolabınıza koyabilirsiniz.

Kullanılmış kahvelerinizi çöpe atmayın. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kağıtlarınızı çöpe atmayın

Kağıtlarınızı çöpe atmayın

Kağıtlarınızı çöpe atmayın El becerinizi kullanarak evinizdeki artık kağıtları değerlendirmeye ve not kağıtlarınızı bir düzen içinde saklamaya ne dersiniz? Her şey yerli yerinde Yemek tariflerinizi yazdığınız kağıtları ya da yemek kitaplarınızı düzenli bir şekilde saklamak istiyorsanız kendi ellerinizle süsleyeceğiniz bir sepet yardımınıza koşacak. Sepeti dekore etmek...
  2. Çöp

Çöp

süprüntü görmek bayağı işler yapan kimse için hayra, yoksul için zenginliğe, zenginler için yöneticiliğe, mal ve eşya çokluğuna; Çöp, herkes için izzet ve şerefe delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çöplük, Toz.)İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü olaylara karışacağınıza işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sıkıntı demektir. İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü...
  3. Çöp:

Çöp:

Çöp: Çöpler için çöp öğütücüsü kullanılması tavsiye olunur. Bu sayede çöp kutusuna sadece öğütülmeyen çöpler atılır. Çöp öğütücüsünün bulunmadığı durumlarda birden fazla çöp kutusu bulunmalıdır. Biri gündelik çöpler için diğeri de geri dönüşümlüler için kullanılabilir.
  4. Tuvalet Kağıdı Rulosunu Çöpe Atmayın Bakın Neler Yapılabiliyormuş....

Tuvalet Kağıdı Rulosunu Çöpe Atmayın Bakın Neler Yapılabiliyormuş....

Tuvalet Kağıdı Rulosuyla Neler Yapılabilir Tuvalet kağıdı Rulosundan Yapılan Şeyler Tuvalet kağıdı rulonuz bitince çöpe atmayın sakın...Burada neler yapıldığını gördükten sonra isteseniz de atmayacaksınız zaten...Benim çok hoşuma gitti sizinde beğeneceğinizi umuyorum...Bakalım bir tuvalet kağıdı rulosuyla neler yapılabilirmiş...İlginç Tuvalet kağıdı tasarımları.. Tuvalet kağıdı...
  5. satıyorum az kullanılmış eşyalarım

satıyorum az kullanılmış eşyalarım

Kızlar az kullanılmış eşyalarımı satıyorum ve bir kaçı marka olmak üzere

Sayfayı Paylaş