gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kuranin Mucİzelerİ

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kuranın mucizeleri kuranin mucizeleri ilginç mucizeler kuranınmucizeleri NASA,NIN çözemedigi fotoya Kuran-i Kerimden yanit NASA’nin çözemedigi fotoya Kuran-i Kerimden yanit Asagida göreceginiz fotograf Amerikan Uzay Arastirma Merkezi'nden (NASA) alinmistir.
    Fotograf Amerikan Uzay Arastirma Merkezi'nin (NASA) en son teknolojiyle yaptigi teleskoplarla samanyolu gezegeninden sonra evrende elde ettigi en son görüntüdür.Bu fotografa NASA yetkilileri bir açiklama getirememistir.

ISTE YANIT
    Kuran-i Kerim (Rahman suresi 37. Ayet)
    Bismillahirrahmanirrahim;
    Gökyüzü yarildigi zaman açilmis bir gül halini aldiginda. Baska hangi seyle Rabbinizi yalanlamaya kalkisirsiniz ?

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kuranin Mucİzelerİ
    paylasim icin tskler canim

Kuranin Mucİzelerİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mucİzeler

Mucİzeler

İnsanlar Allah`ın mucizesi deyince çok farklı şeyler algılayabiliyorlar. Geçenler de biri diyorduki bir balığın sırtında Allah kelimesi yazıyormuş. Olabilir zaten Allah kelimesinin arapça yazılımı çok kolay olduğu için heryerde karşılaşabiliriz. Aslında oradaki balığın kendi mucize, ya da insan kendine aynada bakmıyor mu?Asıl mucizenin orada tam karşısında durduğunun farkında değil mi? Bir...
  2. mayanın mucizeleri

mayanın mucizeleri

mayanın cilt için nekadar faydalı olduğunu biliyormusuz? Ekmek, hamurişi ve tatlılara düşkün bir toplum olduğumuzdan maya, hemen her evin mutfağında sık sık kullanılıyor. Mayayı belki sadece bir hamur kabartıcı olarak düşündü?güne kadar. Oysa o doğanın bizlere bir armağanı, sağlığımız için eşsiz bir nimet. Maya yüzde 50 oranında protein, B grubu vitaminler, demir, krom, magnezyum, fosfor,...
  3. mucizeler

mucizeler

Yüz bakımınız için basit reçeteler
  4. Makyajın mucizeleri

Makyajın mucizeleri

makyajın mucizeleri alıntı
  5. her ay gebelik hayali kuranlar

her ay gebelik hayali kuranlar

merhaba kızlar ben iki sene kadar önce kürtaj olmak zorunda kaldımo günden bu yana da her ay adetime bir hafta kala bende bir mide bulantısı bir baş dönmesi bel ağrısı yani anlayacağğınız tam hamilelik belirtileri yaşıyorum ama hep sonu hüsran oluyor galiba benim derdim psikolojik düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyor içinizde benim gibi olan var mı yazarsanız sevinirim bunu birileriyle...

Sayfayı Paylaş