Kurdele nakışı ayçiçeği yapımı (resimli anlatım)

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

1. laetitia

laetitia Yeni Üye

kurdele nakışı ayçiçeği yapımı kurdele nakışı ayçiçeği yapılışı yapımı nasıl yapılır anlatımlı örnekleri yapılışı resimli anlatımlı Sapsarı güzel bir ayçiçeği yapımı bunu istediğiniz yerde dekorasyon için kullanabilirsiniz çeyizinize kendi elinizle işleyebilirsiniz kızlar :):)

15 mm sarı kurdeleyi zik-zak oluşturacak şekilde, olabildiğince ince teyelleyip büzüyoruz
    Teyelleyip büzdüğümüz kurdelenin bir ucunu kurdele iğnesi ile kumaşın altına geçiriyoruz.

Bir daire oluşturacak şekilde toplu iğnelerle tutturup diğer ucunu kumaşın altına geçiriyoruz...
    İnce bir iğne ve iplik kullanarak teyelin üstünden kurdeleyi kumaşa tutturuyoruz... Kurdelenin iki ucunu bağlantı noktası belli olmayacak şekilde kaynaştırıyoruz...
    Siyah muline ipliğini iğneye 3 defa doladıktan sonra kumaşa batıp alttan çıkarak tohumları oluşturuyoruz...

Orta boşluğu, işlemi tekrarlayarak dolduruyoruz..

2. su.ay

su.ay Yeni Üye

çok güzel anlatmışsın. bende meraklıyımdır bu iişe. deneyeceğim.teşekkürler.

Kurdele nakışı ayçiçeği yapımı (resimli anlatım) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kurdela Nakışı büzgülü gül yapımı (resimli anlatım)

kurdele işi gül yapımı kurdela nakışı gül yapımı kurdela ile resimli anlatım kurdele nakışı resimli Kurdela nakışı hayranıyım burada gül yapımını gösteriyor kızlar çok güzel görünüyor baksanıza :):) Pembe kurdelenin ucunu üçgen yaparak, dışa doğru katlayarak gülün orta kısmını oluşturuyoruz... Kurdeleyi kesmeden uç kısmından teyelliyoruz... Teyellediğimiz ipi büzerek gülü oluşturuyoruz......
  2. Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapımı

Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapımı hakkında bana bilgi verirseniz ve Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapılışının resimlerinide eklerseniz çok sevinirim kızlar.
  3. Kurdele Nakışı Ayçiçeği Nasıl Yapılır ?

Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapılışı Kurdele Nakışı Ayçiçeği Nasıl Yapılır Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapımı Dikiş ve nakışla uğraşmayı seven meleklerimize işte aşamalı bir şekilde kurdele nakışından ayçiçeği yapımı tarifi melekler :tik: Ilk olarak 100 cm lik kurdeleyi 2 cm lik aralıklarla resimde görüldüğü gibi işaretleyiniz. İşin ehli olanlar göz kararıyla yapabilir İğneniz ile ince...
  4. Kurdele nakışı gül yapımı

Arkadaşlarım ben kurdeladan nakışı ile gül yapmak istiyorum bilen varsa benimle paylaşabilir mi ?
  5. Rengarenk Kurdele Bileklik Yapımı Resimli

kurdele bileklik yapımı bileklik yapımı Sevgili melekler, evde kendi kendinize hobi olarak bileklik yapabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yazın severek kullanacağınız bu bileklkler rengarenk kurdelelerden makrome tekniği kullanılarak yapılıyor. İşte kurdele bileklik yapımı...:tik:

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kurdele nakışı örnekleri yapılışı resimli anlatımlı

,
  2. ince kurdeleden gül yapımı

,
  3. kurdele nakışı nasıl yapılır

,
  4. kurdela nakışı nasıl yapılır,
  5. kurdele işi çiçek yapımı,
  6. kurdale nakisi aycicek cicegi,
  7. kurdele nakışı anlatımlı yapılışı,