gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kurdele nakışından gül nasıl yapılır öğrenelim

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kurdele Nakışı Gül Yapılışı Kurdele Nakışı Gül Nasıl Yapılır Kurdele Nakışı Gül Yapılımı

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda son yılların beğenilen nakış tekniği kurdele nakışından gül yapımını öğreniyoruz. Evet kurdele nakışı gül yapımı nasıl oluyor aşağıda sizlere resimlerle anlatıyoruz, şayet marifetliyseniz kesinlikle resimleri takip ederek sizde yapabilirsiniz :)

Kurdele nakışından gül nasıl yapılır öğrenelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdele Nakışı..!

Kurdele Nakışı..!

kurdele nakışı nasıl yapılır kurdele nakışı bebek battaniyesi kurdela bebek battaniyesi battaniyeleri işi battaniyeleri Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:705x900 Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:712x874 Bu resim sayfaya sığmadığından...
  2. Kurdela Nakışı büzgülü gül yapımı (resimli anlatım)

Kurdela Nakışı büzgülü gül yapımı (resimli anlatım)

kurdele işi gül yapımı kurdela nakışı gül yapımı kurdela ile resimli anlatım kurdele nakışı resimli Kurdela nakışı hayranıyım burada gül yapımını gösteriyor kızlar çok güzel görünüyor baksanıza :):) Pembe kurdelenin ucunu üçgen yaparak, dışa doğru katlayarak gülün orta kısmını oluşturuyoruz... Kurdeleyi kesmeden uç kısmından teyelliyoruz... Teyellediğimiz ipi büzerek gülü oluşturuyoruz......
  3. Kurdele Nakışı Ayçiçeği Nasıl Yapılır ?

Kurdele Nakışı Ayçiçeği Nasıl Yapılır ?

Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapılışı Kurdele Nakışı Ayçiçeği Nasıl Yapılır Kurdele Nakışı Ayçiçeği Yapımı Dikiş ve nakışla uğraşmayı seven meleklerimize işte aşamalı bir şekilde kurdele nakışından ayçiçeği yapımı tarifi melekler :tik: Ilk olarak 100 cm lik kurdeleyi 2 cm lik aralıklarla resimde görüldüğü gibi işaretleyiniz. İşin ehli olanlar göz kararıyla yapabilir İğneniz ile ince...
  4. Kurdele nakışı gül yapımı

Kurdele nakışı gül yapımı

Arkadaşlarım ben kurdeladan nakışı ile gül yapmak istiyorum bilen varsa benimle paylaşabilir mi ?

Sayfayı Paylaş