gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Küresel soğuma mı yaşanıyor?

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Küresel ısınmaya karşı ..

Avrupada uçuşlar iptal ediliyor.binlerce kişi havaalanlarında mahsur kalıyor..Amerikada otobüs, tren seferleri duruyor..
    Yüzlerce kişi donarak ölüyor!
    Küresel ısınmanın yerini soğumam mı alıyor?
    Küresel iklim değişikliği konusunda fikir liderleri , akademisyenleri, sivil toplum kuruluşları anlattı
    Alıntıdır.

Bunada itirazım var ama bir başıma elimden birşey gelemiyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Ocak 2011
  2. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    bence cnm her 2 sinide yasiyoz artik dunyanin sonu cnm bundan sonra cok surerse böyle dunya 2 yila filan kayib olcak

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Kıymetini bilemiyoruz ..

Küresel soğuma mı yaşanıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SOK oldum !!!

SOK oldum !!!

SLm Bayanlar Hemen Konuya Gecmek Istıyorum Cünkü Yorumlarınızı Cok Merak Ediyorum. Gecen Aksam Annem ; Beni , Erkek Kardesımı ve Esini Dısarıda Yemege Davet Etti Benim Üzerimde Dizimde Bir Kot Etek Siyah K.Corap , Straples Badi Ve Kot Ceketim Vardı yemegim bittikden sonra Sigaramı Icmek Icın Dısarı Cıktım ve arkamdan Yengem Geldı Bana Sen Benim Kocamın Yanında Boyle Dolasamazsın dedi ......
  2. kuyruk sokumu

kuyruk sokumu

hamile kadınlarıda kuyruk sokumu ağrılarına tedavi var mı?
  3. Kuzey Güney Dizisnde Aşk mı Yaşanıyor?

Kuzey Güney Dizisnde Aşk mı Yaşanıyor?

Bu konu; Kuzey Güney Dizisnde Aşk mı Yaşanıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilgiyle izlenen dizilerden birisi olan Kuzey Güney dizisinin iki oyuncusu arasında aşk yaşandığı söylentileri ortaya çıktı. Kuzey Güney dizisinin oyuncularından Şebnem Dönmez ve Onur Öztürk, aynı mekandan çıkarken görüntülendi. Bu durum ikili arasında aşk mı var sorularını beraberinde...
  4. İstanbul'da Rekor Sıcaklıklar Yaşanıyor!

İstanbul'da Rekor Sıcaklıklar Yaşanıyor!

istanbulda sıcaklık, istanbulda hava durumu, istanbulun sıcaklık derecesi Sevgili melekler, artık ne yazı yaz gibi ne de kışı kış gibi yaşıyoruz. Ozon tabakasının delinmesi, hava kirliliği ile birlikte mevsimler de birbirine girmiş durumda. Yazın aşırı sıcaklara teslim olurken, kışın da bahardan günler yaşıyoruz. Mesela bugün İstanbul'da 20 derece ile şubat ayı sıcaklık rekoru kırıldı!...

Sayfayı Paylaş