Kürklü yelekler | Melekler Mekanı FORUM - 30 Eylül 2016

Kürklü yelekler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    kürk yelek kürklü yelek örgü kürklü kürk modelleri
    Kot yelek yada hazır,örgülü yelekleri giymeyi sevmiyor musunuz tamam ozman size kürklü yelekleri paylaşayım meleklerim :minik:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    Bence kürk modası gelip geçici diye düşünmeyin inanın bana ara ara bu kürk modası tekrar canlanıyor birkaç sene öncede vardı hatta benimde aldığım çizmeye kadar ve kapşonu kürklü montlara kadar modeller vardı bunlarda gayet hoş modeller alın alın giyin garii:D

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    :haha: aynen adminim geçmiyor modası alı versinler gari :haha:

Kürklü yelekler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kürklü kanepeler...

kanepe şalları görünce çok hoşuma gitti...kış odaları için ideal koltuk ve kanepeler bunlar olsa gerek...yaratıcı bir zekaya sahip ünlü dekorasyon uzmanlarının dahiyane fikri bunlar
  2. kürklü yelek modası rüzgarı

kürklü yelek kürklü yelekler ORTALIKTA SÜREKLİ TÜYLÜ KÜRKLÜ KIYAFETLER ÇILGINLIĞININ MUTLAKA FARKINDASINIZDIR :) ÖELLİKLE YELEKLERİ SARAN BU HAVA KIŞ AYLARI İÇİN OLDUKCA İDEAL OLDU ŞIK BİR HAVA KATARKEN SICACIK BİR GÖRÜNÜM DE KAZANDIRIP BİZİ ISITIYOR :)
  3. Yelekler

Çok güzel bunlar ya melişler alın bunlardan sizlere çok yakışcak :deli::deli:
  4. Kürklü çizmeler

Kürklü tasarımlardan vazgeçemiyorum mu diyorsanız en çok onlarmı hoşunuza gidiyor ozman bu kürklü çizmeleri size sunayım meleklerim hangisi hoşunuza gitcek bakalım ???
  5. Kürklü ÇizmeLer

Bu kış aylarında meleklerimizin en çok tercik ettiği bot modelleri bunlar.Hem sıcacık tutar,hemde görüntüsüyle farklı bi hava sağlar.

Sayfayı Paylaş