gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kuru saçlara çözüm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

saçlarım çok kuru. kuru olduğu içinde elektrikleniyor ne yapmam lazım lütfen tavsiyelerinizi yazın. siteyi dolaştım denilenleri yaptım ama işe yaramadı daha değişik yöntemler biliyorsanız lütfen yazın.

kuru saçlara çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçınız kuruysa kepeklenmesin

Saçınız kuruysa kepeklenmesin

Yağ friksiyonu, kuru ve hırpalanmış saçlar için 25ml bademyağı (veya kabakçekirdeği yağı) ve 25ml zeytinyağı karıştırılır ve saçlara friksiyon yapılır.Daha sonra saçlar bir havlu ile örtülerek, birkaç saat veya gece boyunca etkilemeye bırakılır. -Etkili yağ kürü, çokhırpalanmış saçlar için 40ml hintyağı ve 20ml soyayağı bir cam şişede veya kavanozda iyice karıştırılır. 2’şer tatlı kaşığı...
  2. Kuru saçlar için bakım

Kuru saçlar için bakım

kuru saçlar için bakım çok kuru saçlar için bakım saç uçlarının kuruması saç derisi kuruması nemsiz Tıpkı kuru ciltler gibi kuru saçlar da ekstradan bakım ister.Daha çok dökülen ve kırılan kuru saçlar elektriklerinir, kolay kolay şekil almaz ve gözlerde nahoş olan bir görüntü alır. Peki kuru saçların bahsettiğimiz ekstra bakımı nasıl olmalı? İşte size kuru saçlarınızın bakımı hakkın da...
  3. Kuru Saçlarınıza Özen Gösterin

Kuru Saçlarınıza Özen Gösterin

Her saç tipine özen göstermek gerek ama kuru saçlar hassas oldukları için dahada fazla özen ister. Kuru saçlar çok çabuk kırılır ve kepeklenir ama kuru saçlar için sizlere vereceğim tavsiyelerle su sorunları çözebilir, ışıltıyla parlayan saçlara sahip olabilirsiniz :tik: Saçlarınızı çok sıcak ya da çok su ile yıkamayın. Saçlarınız yıpranır ve saç derisi zarar görür. Ciddi saç...
  4. Kuru ciltlere karşı çözüm önerileri

Kuru ciltlere karşı çözüm önerileri

kuru ve hassas ciltler için ne yapılmalı Kuru ciltler yaşlanmaya daha da meyilli olur Melek'lerim. "Ne yazık ki benim de cildim kuru" diyor ve size dermotologların kuru ciltler için çözüm olacak önerilerini sunuyorum:) Dermatologlar, dışarıdaki hava serin, nem oranı düşükse ve içerdeki hava ise sıcak ve kuruysa, çatlayan cildiniz ve dudaklarınız için bir reçete öneriyor. Irıs...
  5. Kuru Saçlara Bakım !!!!!

Kuru Saçlara Bakım !!!!!

Kuru Saçlara Son!!!!! Kuru saçlara mı sahipsiniz işte bikac püf noktası sizlere..... Kuru saçlara özel bakım ve yıkama yöntemlerini dikkatle uygulayarak ve 2 haftada bir kez yapacağınız nemlendirici saç bakım maskesiyle hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz. 1-Kuru saçlar için üretilmiş yoğun nemlendirme özelliği bulunan şampuanı tercih edin. 2-Saçlarınızın doğal yağını korumak için 2...

Sayfayı Paylaş