gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kuşumu kendime nasıl alıştırabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kuşumu kendime nasıl alıştırabilirim ? Merhaba arkadaşlar takip ettiğim kadarıyla bu sitede kuşlar hakkında ve eğitimleri hakkında da yardımcı oluyorsunuz. sizden bir ricam olacak ben kuşumu kendime alıştırmak istiyorum peki nasıl yapacağım:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

kuşumu kendime nasıl alıştırabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendını kuş zanneden KEÇİLER

kendını kuş zanneden KEÇİLER

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kuşlara Nasıl Bakılır? Kuş Beslenmesi

Kuşlara Nasıl Bakılır? Kuş Beslenmesi

yavru kuşa nasıl bakılır kuşlar nasıl beslenir kuş beslenir kuşlar ne ile kuş ne ile Kuş Bakımıyla İlgili Temeller Ev içinde kapalı tutulan ve değişken beslenme biçimlerine maruz kalan pet kuşlar gaga, tırnak ve tüy bakımları gibi çeşitli bakımlara ihtiyaç duyarlar. Tüy değişimi sırasında diette ek protein, yağ ve vitaminler bulunmalı ve dinlenmeyi teşvik etmek amacıyla daha fazla...
  3. ben kuşumu kendime alıştıramıyorm

ben kuşumu kendime alıştıramıyorm

benim bi muhabbet kuşum var ama kendime alıştıramıorm
  4. Bebeğimi biberona nasıl alıştırabilirim?

Bebeğimi biberona nasıl alıştırabilirim?

bebekler biberona nasıl alışır,bebeklerde biberon tutma ,bebeği biberona kolay nasıl alıştırırım,bebeklere biberon alışkanlığı kazandırma hakkında bilgiler Bazı anneler ilk zamanlar bebeklerini emzirseler de bir süre sonra çeşitli nedenlerle bebeklerini biberonla beslemeye başlarlar. Fakat bebeği biberonla beslemenin zamanı önemlidir. Bebeği çok geç biberonla tanıştırmak bebeğin biberonu...
  5. Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

kuş kafesi temizliği nasıl yapılır, kuş kafesinin temizliği nasıl yapılmalı, kafes temizliği Birçok kişinin evinde bulunan kuşların içinde bulunduğu kafesin temizliği hakkın da bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gereken bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle yapacağınız temizliği günlük ve haftalık olmak üzere iki şekilde yapın. Günlük temizlik: Tercihen sabah...

Sayfayı Paylaş