gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

lambanın cini

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış lambayı.

Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen "Üç hakkım var değil mi?" diye
    sormuş.

- Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. .. ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki düşük maaş oranları ve Güney Asya'daki Tsunami felaketi yüzünden sadece sana bir dilek hakkı verebilirim, demiş.

- Evet söyle! nedir dileğin ?

Kadın hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çıkararak

-Orta Doğu'da barış istiyorum. Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun? Bu
    ülkelerin birbiriyle savaşmayı bırakmasını barışın tesis edilmesini diliyorum.

Cin haritaya bakmış ve dehşetle :

- Tanrı aşkına Kadın! Bu ülkeler binlerce yıldır savaşıyorlar. Tamam
    İşimde iyiyim ama o kadar da değil! Bunun yapılabileceğini sanmıyorum. Başka bir dilekte bulun.

Kadın birkaç dakika düşünmüş ve

- Hayatım boyunca doğru erkeği bulamadım, bilirsin hem düşünceli, hem
    eğlenceli, hem de kibar biri, mutfağı sevecek, ev işlerinde yardım edecek, işinde kaplan, evde kuzu olacak, sürekli futbol izlemeyecek ve sadık olacak bir erkek diliyorum, demiş.

Cin derin bir iç çekmiş:

- Uzat şu kahrolası haritayı….

lambanın cini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çimdik

Çimdik

Rüyasında biri tarafından çimdiklenen kimse hemen haber alır. Görülen şeylerle ilgili yorumlanmalıdır.Rüyada çimdik görmek uyarmaya isarettir. Rü-yada birisi tarafindan kendisine çimdik atildigini görmek, yapa-cagi bir is hakkinda uyarildigina; kendisinin baskasini çimdikledigini görmek ise bu rüyanin aksine yorumlanir. Birisi tarafindan arkasindan çimdiklendigini görmek, baska birinin...
  2. Cuma

Cuma

Bu günü görmek sevinç ve mutluluğa, üzüntü ve kederden kurulmaya ve müjdeli haberler almaya; Cuma gününü görmek dağınık ve perakende işinin Allah Teala tarafından toparlanmasına, iki yakasının bir araya gelmesine, çetinliklerin sona ermesine, durumunun yyeniden düzelmesine; İnsanlar cuma namazındayken kendinin işinde gücünde ve dükkanında olduğunu görmek yönetivi ve memur için görevden...
  3. Değşik Lambalar

Değşik Lambalar

Şöyle düşünelim .Bir parkta yürüyoruz ve aniden karşımıza bir sanat eseri gibi görünen ama aslında sokak lambası olan bir şey çıkıyor :)Ne hoş olurdu değil mi.Buyrun bakın o uzun uzun direklerin yerine bunlar olsa hoş olmaz mı :D
  4. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.

Sayfayı Paylaş