gebe
  1. hazermazer

hazermazer Forum Okuru

Lazer epilasyon acısı nasıl geçer ?

Konu, 'Çöplük' kısmında hazermazer tarafından paylaşıldı.

Kızlar lazer epilasyon zararlımı değilmi onu düşüne duruyorum konu açtım size ama hadi diyelim ki lazer epilasyon acıdı sonrasında bu acıyı bitirmek ya da azaltmak için neler yapabilirim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

Lazer epilasyon acısı nasıl geçer ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayrılık Acısı Nasıl Geçer

Ayrılık Acısı Nasıl Geçer

Hayat bazen hiç beklemedeniz anda acımasız yüzünü gösteriverir. Her şey mükemmel giderken sizin birdenbire diye tanımladığınız, oysa ona göre hep var olan sorunlar nedeniyle erkek arkadaşınız sizden ayrılır... Ayrılığın gerçek nedeni ve objektif değerlendirme nedense en sona bırakılır. Çünkü her şeyden önce; ağlamak, uykusuz geceler geçirmek, yakın dostlarınızla saatlerce ilişkiniz ve eski...
  2. Aşk acısı nasıl geçer ?

Aşk acısı nasıl geçer ?

aşk acısı nasıl geçer aşk acısı ne zaman biter Aşh hayatınızda bazı sorunlar yaşandı ve ayrılma kararı aldınız.Bazı ilişkiler ya medeni bir şekilde biter yada medeniyetsizce bir ayrılıkla ama siz artık unutmak istiyorsanız buyrun ozaman unutmanın yolları ... Hayatınızın aşkıyla yollarınızı ayırmak zorunda kaldınız. Aşk acısı çekiyorsunuz nasıl hafifletirsiniz? Yaşamakta olduğunuz bu sürecin...
  3. Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır arkadaşlar bana bilgi verirseniz belki bende yaptrırım
  4. Aşk Acısı çekiyorum nasıl geçer?

Aşk Acısı çekiyorum nasıl geçer?

aşk acısı nasıl geçer,aşk acısı çekiyorum neler yapmalıyım,aşk acım dinmiyor nasıl geçirebilirim,biten ilişkilerin ardından nasıl toparlanılır, ayrılık acısı, Unutmak İçin Hızlı Çözüm: Hafızamız, çağrışmalı bellek yasasına göre çalışır. Teknik olarak bir insanı unutabilmenin en hızlı yolu onu çağırıştıracak her şeyi yok etmektir. Çünkü ona ait eşya, fotoğraf ve benzeri objeleri her...
  5. Epilasyon yaptırmak zararlımı?

Epilasyon yaptırmak zararlımı?

İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve lazer epilasyon gibi yöntemler.Günümüzde artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon.Belli seanslarla yapılan bu işlem istenmeyen tüyler...

Sayfayı Paylaş