gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

lif yapılışı video

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

lif nasıl örülür video lif nasıl yapılır video
    Merhaba Melek'ler ve örgü öğrenmek isteyen tüm hanımlar, bu sayfamızda size örgü lif modellerinin yapılışını görsel oalrak sunuyoruz. Yani videolu lif yapılışını sizlerin huzuruna sunuyor ve şimdiden kolay gelsin diyoruz :)

lif yapılışı video konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şiş ile Lif Örerken Püskül Nasıl Yapılır?(Video)

Şiş ile Lif Örerken Püskül Nasıl Yapılır?(Video)

lif modelleri ve yapılışı lif nasıl örülür video örnekleri ve yapılışı video modelleri videolu püsküllü Sevgili melekler evimde kullandığım liflerin azaldığını görünce lif örmek istedim.En sevdiğim lif modelleri ise şişle örülen püsküllü liflerdir.Yalnız ipi şişleri elime alınca farkettim ki bu püsküllerin nasıl yapıldığını hatırlayamıyorum.Benim gibi siz de hatırlayamıyorsanız buyrun size...
  2. ince tığ ile lif nasıl yapılır video

ince tığ ile lif nasıl yapılır video

ince tığ ile lif nasıl yapılır video varsa yardımcı olun bana yaa örmek istiyorum.
  3. lif modelleri ve yapılışı 2012

lif modelleri ve yapılışı 2012

lif modelleri ve yapılışı 2012 merhaba sizden yeni lif modelleri istiyorum ve yapılışı hakkında tüyolar vermenizi rica ediyorum.
  4. Uzun Saçlar İçin Evde Gelinbaşı Yapılışı (video)

Uzun Saçlar İçin Evde Gelinbaşı Yapılışı (video)

evde gelin başı, evde gelin saçı nasıl yapılır, gelin saçı yapımı Sevgili melekler, etrafımızdan mutlaka duymuşuzdur, kuaförde gelin saçını yaptırıp beğenmeyenleri. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için istediğiniz modeli kendiniz de evde yapabilirsiniz. Elbetteki bunun için el yatkınlığı gerekir. Eğer kendinize güveniyorsanız kendinizin ya da bir arkadaşınızın gelin saçını evde...
  5. Evde Romantik Gelin Saçı Modeli Yapılışı (video)

Evde Romantik Gelin Saçı Modeli Yapılışı (video)

evde gelin saçı yapımı, evde gelin başı yapımı, evde gelin başı nasıl yapılır Sevgili melekler, eğer eliniz yatkınsa ve kuaförlerin yaptığı abartılı gelin saçı modellerinden hoşlanmıyorsanız, şimdi sizlerle paylaşacağımız video çok işinize yarayacaktır. Biraz el marifeti biraz da dikkatle kendiniz ve arkadaşlarınız için uygulayabileceğiniz harika romantik gelin saçı modeli paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş