gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Light Erkek izin başvuru formu

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Light Erkek izin başvuru formu
    İzin Başvurusunda bulunan / koca / sevgili / erkek arkadaş adı: ????.. ????

Aşağıda belirtilen periyodda hayatımın en yüksek mertebesinde ilelebet yer alacak olan insandan izin rica ediyorum:
    Tarih: Ayriliş Zamanı: Dönüş Zamanı:
    İzin isteğimin uygun görülmesi halinde burada resmen yemin billah ediyorum ki; sadece aşağıda belirtilen mekanlarda, belirtilen süre dahilinde bulunacağım. En az bir saat önceden hayatımın en büyük anlam ve önemini taşıyan ve en yüksek mertebede bulunan insanın yazılı veya sözlü izni alınmaksızın aşağıda adı geçmeyen hiç bir dişi ile konuşmak bir yana göz temasında dahi bulunmayacağım. Bir kaç kadeh içtikten sonra cep telefonumu kapatmayacağım ve aşağıda belirtilenden fazla alkol kesinlikle almayacağım. İzin talebim onaylanmış olsa dahi eş/kız arkadaş/nişanlımın müteakip haftalarda bir neden ileri sürmeye gerek olmadan sinirlenip canıma okuma hakkını saklı tuttuğunu da kabul ediyorum.
    İzin verilen alkol miktarı (tek) ..BİR KADEH NANE LİKÖRÜ
    İzin verilen Mekanlar ...........................
    Karşılaşılabilecek Dişiler...... ANNE(1 ADET)
    Ben en alt seviyeden bir yaşam formu, hatta besin zincirinin en alt halkasıyım. Bu ilişkide pantolon giyen tarafın kim olduğunu ve bunun ben olmadığımı çok iyi biliyorum. Hayatımın her anını tarafınızdan konan ve istendiğinde, önceden uyarı yapılmaksızın değiştirebileceğiniz kural ve prensipler dahilinde geçireceğime yemin ederim. Bunun sonunda bana pırlanta-çikolata-çiçek gibi şeylere yatıracağım bir hazineye mal olacağını da biliyorum. Kredi kartımı istediğiniz zaman ve yerde kullanma hakkına sahip olduğunuzu söylememe dahi gerek yok. Benim talep ettiğim değil, aşağıda tarafınızdan onaylanan zamanda eve dönmediğim takdirde geceyi, bir parkta, sehrin en rezil serserisi ile aynı bankta geçireceğiminde farkındayım. Eve dönerken hayallerimin ürünü bir şahısla kavga veya ağız dalaşına girmeyeceğim. Gardrop, bulaşık makinası, buzdolabı gibi seylerin içine işenmemesi gerektiğini de öğrenmiş bulunmaktayım.
    En bilinçli halimle (ki bu halim bile ilişkimizin en yüce olan tarafındaki ile karşılaştırılamaz) yemin ederim ki burada yazdıklarım doğrudur.
    İmza ? Erkek Arkadaş/Koca/Nişanlı:
    İzin talebi ONAYLANMIŞTIR / REDDEDİLMİŞTİR
    Benim koyduğum şartlar ve nihai karar tartışmaya ve her türlü yoruma kapalıdır.
    Erkek Arkadaşım/Kocam/Nişanlım aşağıda belirtilen zamanda izinlidir:
    Tarih: Ayrılış Zamanı:20,30 Dönüş Zamanı:23,30
    İMZA ? Kız Arkadaş/Nişanlı/Eş:

Son düzenleme: 24 Ağustos 2008
Light Erkek izin başvuru formu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayanlar light erkek sevmiyor!

bayanlar light erkek sevmiyor!

Almanya’da yapılan bir ankete göre, genç kadınlar “light” erkekleri sevmiyor. Marie Claire dergisinin TNS Emnid Araştırma Enstitüsü’ne yaptırdığı ankete 1000 kadın katıldı. 14 ila 29 yaşlarındaki kadınların yüzde 70’i, erkeklerin, ailelerini geçindirecek durumda olması gerektiğini savunurken, sadece yüzde 28’i yemek yapabilen bir erkeği, otomobil lastiği değiştirebilen ve çim biçebilen bir...
  2. 2012 YGS Başvuru Formu

2012 YGS Başvuru Formu

2012 ygs başvuru formu tarihi kılavuzu şartları nasıl ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu konumuz önümüzde ki yıl 2012 YGS sınavına girecek olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için :) Daha önce forumumuzda paylaştığımız 2012 ygs başvuru tarihi açıklamalarından sonra bugün 2012 ygs başvuru kılavuzu yayınlandı. 2012 ygs başvuru formu ile ilgili detaylar için haberimize geçiyoruz.....
  3. GSS Başvuru Formu

GSS Başvuru Formu

GSS Başvuru Formu Genel Sağlık Sigortası Başvuru Dilekcesi Genel Sağlık Sigortası Başvuru Forumu hakkında bilgi isteyen misafirimiz ve siz melek'lerimiz için bu sayfamızda Genel Sağlık Sigortası Başvuru linkini sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım. Sevgili Melek'ler ve konuyla ilgili tüm misafirlerimiz, Genel Sağlık Sigortası Başvuru Formu için BURAYA TIKLAYIN lütfen...
  4. Kapanmadan Kazan yarışması Başvuru Formu

Kapanmadan Kazan yarışması Başvuru Formu

kapanmadan kazan yarışması kapanmadan kazan yarışması hangi kanalda atv yarışmaları ATV ekranların da çok yakın da yepyeni bir yarışma daha başlıyor. Yarışmaların oldukça revaçta olduğu şu günler de yeni bir formatla izleyici karşısına gelecek olan ATV ekranlarında ki yepyeni yarışma "Kapanmadan Kazan" için başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda ki linke tıklayarak gerekli boş...
  5. Evim şahane başvuru formu

Evim şahane başvuru formu

Evim şahane olsun diye nereye başvuru yapabiliyorum? Evim şahane başvurusu evim şahane başvuru forumu ve linki Evimolsunşahaneolsun. Param yok ama yinede şahane olsun. Bir gece yada bir gündüz kapım çalınsın ve” hu huu biz evim şahane ekibinden Kanal D ‘den geliyoruz evinizi düzenleyeceğiz “desinler :) Türk insanı bu aralar gelen yaz ile birlikte kafayı tam anlamı ile dekorasyon durumlarına...

Sayfayı Paylaş