gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Limonlu Suyun Mucizevi Faydaları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

limonlu suyun faydaları, limonlu suyun yararları, limonlu suyun faydası Narenciye ürünlerinden ve C vitamini deposu limonun suyunun sağlık ve güzellik açısından faydaları saymakla bitmiyor. Limonlu su içmek için özellikle 8 önemli neden var ki bunları öğrendiğiniz de sizde limonlu suyu eksik etmiyeceğinizden eminim. Sizlere C vitamini deposu limonlu suyun 8 olumlu özelliğini paylaşıyorum.

limonlu su.jpg

2. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    bir çok olumlu etkisi var ama aynı zamanda tansiyonu da düşürüyor. yüksek tansiyonu olanlar için ideal ama benim gibi düşük tansiyonu olanlar için pekte faydalı değil :)

3. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    benim kilo kaybetme sorunum ar o yuzden cok sevmeme ragmen cok tuketemiyorum.faydazli ne varsa zaten sindirimi hizlandiriyo lavobadan cikamiyorum bazen su icszem yariyo derler ya bende de prizola yesem eriyo

Limonlu Suyun Mucizevi Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. suyun faydaları

suyun faydaları

soğuk suyun faydaları suyun vücudumuza faydaları vücuda soğuk vücuda soguk faydalari İşte 'su' hakkında bilinmesi gerekenler... Evde su kesilmesi temizlik yapamamak için en büyük sebeptir ve ev düzeni altüst olur tuvalet için sular biriktirilir, içme suyu ayrıca depolanır, yemek pişirmek için sular titizlikle seçilir ve tasarruf yapılır. Misafir gelmesi ise en büyük kabustur. Evde tüm düzenin...
  2. Mucizevi bitki fesleğenin faydaları

Mucizevi bitki fesleğenin faydaları

fesleğen fesleğenin faydaları feslegen feslegenin faydalari fesleğen faydaları Fesleğen diğer adıyla reyhan olarak bilinen bitkinin inanılmaz mucizevi faydalarının olduğunu biliyormuydunuz? Sizlere fesleğen ve faydaları hakkında tüm merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyorum Mis gibi aromatik kokusuyla tanıdığımız fesleğenin şifa kaynağı olduğu tespit edildi İngiltere’de yapılan bir araştırmaya...
  3. Limonlu suyun zayıflattığı doğru mu?

Limonlu suyun zayıflattığı doğru mu?

ballı limonlu su zayıflatırmı ballı limonlu ılık su zayıflatırmı "Kilo vermek için, sabahları aç karınla bir bardak limonlu su iç" bu sözü bende, zayıflamak isteyenlerden oldukça sık duydum. Peki gerçekten de limonlu su zayıflatır mı; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'lerim. Beslenme uzmanlarına göre maalesef hiçbir besinin ya da içeceğin zayıflatmaya direkt olarak bir etkisi...
  4. Siyah Domatesin Mucizevi Faydaları

Siyah Domatesin Mucizevi Faydaları

siyah domatesin faydaları, siyah domates, siyah domatesin yararları Kırmızı renk olarak görüp alıştığımız domatesin meğer farklı renkleri de varmış. Siyah ve koyu mor renklerde yetiştirilen domates, birçok derde deva olmaya devam ediyor. Siyah domatesin detaylı bir şekil de faydaları hakkında sizlere gereken bilgileri sunuyoruz. Siyah kırım domatesi: (Solanium lycopersicum) Kırmızı...
  5. Dut pekmezinin mucizevi faydaları

Dut pekmezinin mucizevi faydaları

Dut pekmezi karbonhidratlardan dolayı yoğun enerji içeriğine sahip olan bir pekmez türüdür. Mineral bakımında oldukça zengin olan bu pekmezin, hem çocuklarda hem emzirenler annelerde, hem de gebelerde bio yararlılığı fazladır. Demir, çinko ve magnezyum gibi birçok minareli bol miktarda içerir. Konsantre olması bakımından tıpkı minarelli şuruplar gibi vucüda mineral bakımından destek...

Sayfayı Paylaş