gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lohusa Şerbeti Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ARkadaşlarım yeni doğum yaptım lohusa şerbetinin tarifi gerekli resimli yada resimsiz hiç farketmiyor. Bu şerbet nasıl yapılır hangi malzemeler lazım teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Lohusa Şerbeti Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lohusa Şerbeti Yapımı

Lohusa Şerbeti Yapımı

şerbet yapımı lohusa şerbeti lohusa şerbeti yapımı derya baykal losa serbeti 1/2 KG.LOHUSA ŞEKERİ 1 PAKET KARANFİL 1,5 LT SU 1 ÇORBA KAŞIĞI TOZ ŞEKER SÜSLEMEK İÇİN ÇEKİLMİŞ FINDIK YAPILIŞI BÜTÜN MALZEME BÜYÜK BİR TENCEREYE KOYULUP KAPAKSIZ KAYNATILIR. O KADAR ÇOK KAYNATIN Kİ SUYUN 750GR. BUHARLAŞSIN İSTEYENE SOĞUK İSTEYENE...
  2. Lohusa şerbeti nasıl yapılır?

Lohusa şerbeti nasıl yapılır?

lohusa şerbeti lohusa şerbeti tarifi nasıl yapılır serbeti bebek Lohusa şerbetini içinizde daha önce içen yada bilen varmı arkadaşlar bilmiyorum ama ben küçükken :D bebek görmeye gittiğimizde bizlere bu şerbetten verilirdi sanırım gün geçtikçe unutulan bazı manevi değerler gibi lohusa şerbetide zamanla tarihe karışacak..Hala bazı doğum sonrası bu şerbeti yapanlar var eğer sizde nasıl...
  3. Lohusa Şerbet Takımları

Lohusa Şerbet Takımları

lohusa şerbeti lohusa şerbet takımı şerbet takımları şerbeti takımı takımları Ewet Lohusa hanımlar! Mavi adminim Lohusalığın hakkında zaten detaylı bilgiyi bizlere vermiş. Ben sadece lohusa döneminde verilen şerbet için sizlere şerbet takımı göstermek istiyorum :) çok tatlı ve güzel geldi gözüme.. Doğumdan sonra lohusa şerbeti kaynatılıyor melişler ve doğum oldugunu haber vermek amaçlı...
  4. Lohusa Şerbeti Nasıl Yapılır?

Lohusa Şerbeti Nasıl Yapılır?

şerbet yapımı lohusa şerbeti tarifi mevlüt şerbeti nasıl yapılır mevlüt lohusa şerbeti, nedir, nasıl yapılır, malzemeleri, yapılışı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, 9 ay 10 gün dolup o müthiş an yaşandıktan sonra evde bir hazırlıktır başlar.Bu hazırlıkların en gelenekseli ise lohusa şerbetidir. Lohusa şerbeti,tebriğe gelen akrabalara, yakınlara ve...
  5. Limon Nane Şerbeti Tarifi Resimli

Limon Nane Şerbeti Tarifi Resimli

Arkadaşlarım yazın ortasındaki ramazanda susuzluktan kırılıyorum bende istiyorum ki böyle organik olan birşey yapayım limon nane şerbeti tarifi resimli olarak var mı tam olarak bunu nasıl yapmalıyım. Tşk.

Sayfayı Paylaş