gebe
  1. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

'Lost' oyuncuları gerçekten ıssız bir adaya düşerlerse...?

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında яαρ-кızı... tarafından paylaşıldı.

Issız bir adaya düşseniz ve yanınıza sadece bir şey almanız gerektiği söylense, bu ne olurdu?" sorusu "Lost"un oyuncularına da soruldu. Bakın nasıl yanıt verdiler... Haveen Andrews (Sayid): "Bavulumda **** götürmek isterdim. Yani **** yapabileceğim herhangi birini ya da herhangi bir şeyi."

Jorge Garcia (Hurley): "Tek bir şey mi? Bir radyo."

Maggie Grace (Shannon): "Cep telefonu veya kesici bir alet, muhtemelen jilet ya da pala."

Emilie de Ravin (Claire): "Erkek arkadaşım."

Josh Hollway (Sawyer): "Leopar desenli iç çamaşırı olabilir. Şaka şaka. Büyük bir çakmak."

Matthew Fox (Jack): "Kocaman bir kutu kibrit."

Evangeline Lilly (Kate): "İncil."

Malcolm David Kelly (Walt): "Hayatta kalabilmek için yemek."

Dominic Monaghan (Charlie): "Bir ajanda ve kalem."

Harold Perrineau (Michael): "Kesinlikle cep telefonumu almazdım. Sadece seksi bir kadın alırdım."

Ian Somerhalder (Boone): "Ben de seksi bir kadın isterim."

Yunjin Kim (Sun): "Çok sevdiğim bir insanı veya radyo alırım."

"Uçmaktan korkar mısınız?" sorusuna verdikleri yanıtlarda oyuncular her ne kadar uçaktan ve uçmaktan korkmadıklarını belirtseler de dizideki sahneleri yaşamak istemedikleri kesin!

Ian Somerhalder (Boone): " Dizi tuttuğu için kimse bizimle uçmak istemeyecek."

Dominic Monaghan (Charlie): "Geçen gün Matthew Fox, Evangeline Lilly ve Jorge Garcia ile birlikte Hawaii'den uçuyorduk. Ben de Evangeline'in yanında oturuyordum. Biraz tırstım çünkü onu dizideki Kate olarak görmeye başladım. Başıma valizlerin düşeceğini zannettim."

Evangeline Lilly (Kate): "Ben bir ara hosteslik yapmıştım. Zaten uçmaktan da hiç korkmam. Dizide olanları seyredince hosteslik dönemlerimi hatırladım. Panik anında 'Bu normal. İşte şöyle olur, böyle prosedürler takip edilir' diyerek insanlara yardımcı olmaya çalışabilirim."

Yunjin Kim (Sun): "Ben tırsmam da galiba etrafımdakiler ve beni tanımayanlar uçaktan atlamak isteyebilirler."

Matthew Fox (Jack): "Kabul ediyorum, ben uçakta biraz gergin olurum. Güçlü türbülanslar, sallantılar ve zıplamalar beni endişelendirir."

Josh Holoway (Sawyer): "Dizideki türbülans sahnesi uçağa bakışımı biraz değiştirdi. Sütçü kamyonunun arkasında gidiyormuşum gibi davrandım. Uçmaktan korkmak mı? Tabii ki hayır!"

Jorge Garcia (Hurley): "Ben zaten uçarken bazen gergin olurum. Yani en azından kendi başıma uçarken."

Haveen Andrews (Sayid): "Uçaktan korkuyorum. Hurley'le asla seyahat edemem!

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: 'Lost' oyuncuları gerçekten ıssız bir adaya düşerlerse...?
    Yunjin Kim (Sun): "Çok sevdiğim bir insanı veya radyo alırım.":26:

buna katılıyorummm:Dteşşekkürler paylaşım için

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    walt iyi cevap vermiş yemek demiş cocuk haklı hahaha

'Lost' oyuncuları gerçekten ıssız bir adaya düşerlerse...? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şu an ıssız bir adadayız..

Şu an ıssız bir adadayız..

Ablalarım şu an ıssız bir adadasınız...nelerden neler yapacağız? Ben başlıyorum önce yiyecek toplarım bunun için bi dal ararım güçlü bir dal orada kesin hindistan cevizleri vardır onları düşürüdüm ve bir yere saklarım
  2. Issız Adam

Issız Adam

30’larındaki Alper, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan, kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı sever. İşinde başarılıdır ama özel yaşantısını düzene sokamamıştır; her gün farklı kadınlarla birlikte olur. Hayatını, yaptığı yemekler, günübirlik ilişkiler ve paralı kadınlar üçgeninde yaşar. Ama günün birinde Beyoğlu’nun arka sokaklarında, aradığı eski plak...
  3. 'Issız Adam' Avrupa'da

'Issız Adam' Avrupa'da

Çağan Irmak'ın olay yaratan filmi 12 Mart'tan itibaren Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde görücüye çıkacak. Türkiye’de üç milyona yakın izleyiciyle buluşan “Issız Adam” filmi 12 Mart’tan itibaren Avrupa’da da seyirciyle buluşuyor. Film, Almanya’da 57, Avusturya’da 9, Hollanda’da 7, Belçika ve İngiltere’de 4, Fransa ve İsviçre’de 3, Amsterdam’da 1 sinemada yaklaşık 90 kopya ile gösterime...
  4. Issız Adam Versiyonları

Issız Adam Versiyonları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. ıssız adam evleniyor

ıssız adam evleniyor

cemal hünal cemal hunal Issız adam filimi ile ülkemizde beğeni ile izlenen Cemal Hünal, yaknda evleniyor arkadaşlarım. Artık oda ıssız değil :) 'Issız Adam' filminin yıldızı Cemal Hünal; başrol oynadığı 'Romantik Komedi' filminin setinde özel hayatıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Sevgilisi keman sanatçısı Lale Cangal'la evleneceklerine yönelik çıkan haberleri her seferinde yalanlayan...

Sayfayı Paylaş