gebe
  1. violet aldrin

violet aldrin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

!! Lütfen Kızmayın Melekler, Yardımınıza ÇOOOK İhtiyacım Var..!

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında violet aldrin tarafından paylaşıldı.

Öncelikle 17 yaşında bir kızım. Obsesif Kompulsif ve panikatak rahatsızlığımdan ötürü farklı 2 ilaçla tedavi görüyorum. Anlatacağım şeylerin çok yanlış olduğunun bilincindeyim ve inanın bana bir daha asla, böyle boyumdan büyük bir işe kalkışmayacağım. Zaten nasıl böyle bir hata yaptım onuda bilemiyorum... O yüzden lütfen, yalvarırım size bana yardımcı olun. Yargılamadan önce lütfen yardımcı olun... Ne deseniz hakediyor olacağım zaten ama yardıma çok ihtiyacım var. Sitede daha önceden açılmış benzer konuları okuduğum için kendimi ifade etme ihtiyacı hissettim... Ocak 21-22 gibi adet oldum. 9 Şubat tarihinde erkek arkadaşımla birşeyler yaşadık. Benim üstümde kıyafetlerim vardı, hiçbir sürtünme falan olmadı. Sadece benim elime onun spermi bulaştı ve elimi peçeteyle sildik. Aradan yarım saat-kırk beş dakika geçtikten sonra eve döndüm. Elim kuru olduğu için malesef utanarak söylüyorum ki elimi yıkamayı unuttum. Üstümü değiştirdim, biraz televizyon izledikten sonra tuvalete girdim. Yani elime sperm bulaşmasından yaklaşık bir saat sonra. O esnada unuttuğum için vajinama dokundum. Daha yeni epilasyon yaptığım için biraz kaşıntı hissi vardı ve dudakların iç tarafını ve normalde akıntı olan yeri falan kaşıdım. Sizce hamile kalmış olmam mümkün mü ? 2 haftadır yaşadığım vicdan azabını, sorumsuzluk duygusunu ve suçluluğu tahmin bile edemezsiniz... Nasıl böyle bir aptallık yaptım hala anlamıyorum. Bırakın vajinasına o halde elini sürebilecek biri olmayı, birisiyle bu şekilde yakınlaşacak bir insan bile değildim ben. Çok utanıyorum çok acı çekiyorum ve kimseye anlatamıyorum... Lütfen bana yardım edin melekler. İnternette hamilelik belirtilerini okuduğumdan beri sanki hamileymişim gibi hissediyorum, kasıklarım ağrıyor. Dediğim gibi son adetimi Ocak 21-22 gibi oldum ve şuan adet olamıyorum. Bazen gecikiyordu ama şimdi stres yaptığım için daha da gecikiyor olabilir mi ? Sanki göğüslerim büyüyor gibi hissediyorum... Kulağa uçuk geldiğinin farkındayım ama yazının başında da anlattığım gibi Obsesif Kompulsif rahatsızlığım var yani takıntılar üzerine bir şey bu. Sırf hamile miyim takıntısı yüzünden geceleri gözüme gram uyku girmiyor ve bu bütün yaşantımı çok derinden etkilemeye başladı... Biliyorum bütün bunları yapmadan önce düşünecektim ama bir hata yaptım melekler, lütfen bana yardım edin...

Sevgilerle...

2. hale77

hale77 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    248
    Ödül Puanları:
    63
    hamile değilsin canım kafana takmana gerek yok...

3. violet aldrin

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten değil miyimdir.. 1 yıldır stres yüzünden psikoloji bozukluğu yaşıyorum, bayılıyorum falan son 1 haftada iyice arttı bunlar artık toparlayamıyorum kendimi çok korkuyorum..

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    ben bu konuda yorum yapmak istemiyorum

Son düzenleme: 21 Şubat 2012
  5. violet aldrin

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yine de teşekkürler narçiçeğimm...

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    gecikme ağrılar psikolojik olabilir kafana takma öyle kolay hamile kalınmıyor malesef :) hamile falan değilsin üüzlme takmada kafana

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgili violet, Yeterince ders almışsın, korkmuşsun belli. Eh iyi de olmuş, bir daha da boyunu aşan sularda yüzmezsin. Yaşını yaşa güzel kızım, gerektiği gibi yaşını yaşa. Daha önünde uzun bir hayat var doldurulacak. Herşeyin bir sırası var. Unutma..
    Korkman da yersiz, artık sakin sakin, derslerine bak. Oku bir güzel. arada buraya girmeyi de unutma :tik:

8. violet aldrin

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim CeMoŞ, ciddiye alıp yorum yaptığın için :) Biraz daha rahatladım...

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. violet aldrin

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çoook teşekkür ederim... Rahatsız edici bir durum olduğunun farkındayım inanın 2 hafta önce birisi bana gelip böyle birşey sorsa tepkiyle karşılardım, rahatsız olurdum. Bir anda nasıl böyle bir hata yaptım bilemiyorum... Ama bir daha olmayacak emin olabilirsiniz :) Tekrar tekrar teşekkürler... Derslerden kafamı kaldırdıkça burada olacağım artık :)

10. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aferin sana, hadi bakalım :tik:

11. çikolatam

çikolatam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım öle kolay hamile kalınsadı kimse dr lere başvurmazdı unutma sadece düşündgün için stres yaptıgı için geçikmiştir benimde kızken 3 ay gelmedigi oluo du dert etme canım hamile falan olman imkansız . ama dikkat ett bidaha erkek arkadaşınla yakınlaşman çok yanlış çok küçüksün ve aileni düşünerek hareket et bilinçsiz davranı aileni üzme korkman yersiz tatlım

12. semah

semah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    her ınsan hata yapar ama su konuda bır ablan olarak uyarıda bulunmak ıstıyorum elını yıkamayı unuttugun bır menı degılde ya bır hpv vırusu olsaydı okadar yaygın kı hıjyen cok önemlı özellıkle jenıtal bölgeye dıkkat sakın ama bırdaha hıjyenı atlama cınsel organla bulasan onlarca vırus ve hastalık mevcut

13. MUTİ

MUTİ Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    18
    Canı benim kesinikle hamile olamazsın

14. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arkadaşlarım gerekli cevapları ve nasihatları vermiş :) Dilerim ki, bir daha hayatında asla böyle kötü düşüncelere kapılmaz ve sıkılmazsın :)

15. dersler

dersler Forum Okuru

!! Lütfen Kızmayın Melekler, Yardımınıza ÇOOOK İhtiyacım Var..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

ben netten bulduğum güzel yazıları gönderemiyorum.resimleri imageshackten gönderiyorum ama diyelimki güzel bir yazı buldum onu bilgisayarıma ekleyip sonrada foruma göndermeyi bilmiyorum.:grev:
  2. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

KIZLARRR::d015: GEÇENLERDE EŞİMİ RAZI EDİP KUYUMCUDAN Bİ ALYANS ALDIM.(BI ONCEKINI KAYBETMISTIMDE).ÇOK HOSUMA GITMISTI ŞU YENİ ELİŞİ ALYANSLARDAN.BIRZ KULLANDIM.SOGUDUM SİMDİ.HIC HOSUMA GITMIO.HATTA TAKMIORUM BILE.KUYUMCU ABLA BEGENDIGIN BI MODEL VARSA GETIR ONDAN YAPALIM SANA DEDI.AMA BEN ADAM GIBI ALYANS BULAMADIM DAHA UZERINDEN 1 AY GECTI.SIZIN HOSUNUZA GIDEN BI ALYANS VARRRMMII..
  3. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  4. Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

kızlar bilginize ihtiyacım var şimdi mide yanması var hafif baş dönmesi var sabahları ve gün ortalarında mide bulantım var bazen kusucak gibi oluyorum sık idrara çıkıyorum ve yanlız 13 ekimde hastalanmam gerekirken dün caz kanamam oldu ama kıp kırmızı geldi tedbiri aldım ama ondan baska kanamam olmadı acaba hamileyimde üstüne mi görüyorum yoksa tamamen yanılıyomuyum lütfen tecrubelerinizle...
  5. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım

Sayfayı Paylaş