gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lütfen Sınava Girecek Olanlara Tavsiyeler verin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben sınava hazırlık yapıyorum ve sizden benim gibi sınava girecek olanlar için öneriler istiyorum malumunuz heyecan hat safhada ve lütfen Sınava Girecek Olanlara Tavsiyeler verin :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

lütfen Sınava Girecek Olanlara Tavsiyeler verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Afacanın tavsiyesine kulak verin.....

Afacanın tavsiyesine kulak verin.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Menopozda olanlara tavsiyeler

Menopozda olanlara tavsiyeler

Belli bir yaşa geldikten sonra biz bayanlarıda etkisine alacak menopoz dönemindeki sıkıntıları aza indirmek için tavsiyeler paylaşacağım.. Menopoza girerken, hormonların azalmasına bağlı olarak adet süresinde ve sıklığında değişmeler olur. Sonuçta, tamamen adetten kesilmenin yanı sıra vücutta bazı konfor bozucu olayların geliştiği menopoz dönemi başlar. Aniden gelen sıcak basmaları,...
  3. Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da...
  4. Sınava Girecek Meleklerimiz İçin Öneriler, Tavsiyeler

Sınava Girecek Meleklerimiz İçin Öneriler, Tavsiyeler

sınav tavsiyeleri sınav önerileri Sevgili melekler, bildiğiniz gibi yarından itibaren 2012 LYS sınavları yapılmaya başlanacak. Şimdiden sınava girecek tüm meleklerimize başarılar diliyoruz. Bu yazımızda uzmanların ağzından derlediğimiz sınav tavsiyeleri ile bir nebze olsun sizlere katkı sağlamak istiyoruz :) İşte uzmanlardan altın tavsiyeler. - Uzmanlara göre en önemlisi psikolojik...
  5. Sınava Girecek Kişilere Başarı Mesajları

Sınava Girecek Kişilere Başarı Mesajları

sınava girecek kişiler için mesaj, sınav kutlama mesajları, başarı mesajları Sınava girecek kişilere başarı temennisin de bulunan mesajlar göndermek isteyenler için kişiyi motive eden en güzel başarı mesajlarını sizler için paylaşıyoruz. Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Rochefoucauld Başarının dört şartı; bilmek, istemek, cesaret etmek ve susmak. Munthe Başarıyı en kötü...

Sayfayı Paylaş