gebe
  1. marmelatlı dondurma

marmelatlı dondurma Forum Okuru

lütfen yardım cı olun kafayı yiceeemmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında marmelatlı dondurma tarafından paylaşıldı.

mrh ben bundan 1 seneye yakın önce falan kürtaj olmak zorunda kaldım bebeğimin kalbi durduğu için aldırmak zorunda kaldım ve bana 6 ay korunmamızı söyledi ve bizde hmen hemen 6 aya yakın bir süre korunduk ve sonra korunmamaya başladık ve nerden baksan 6 aydır korunmamamıza rağmen hamile kalamıyorum doktora gittim bi sebebi yok herşey normal dedi ama hala tık yok acaba sebebi nedir çok merak ediyorum bana yardımcı olursanız sevinirim allah bütün bebk isteyenlere nasip etsin amn.

lütfen yardım cı olun kafayı yiceeemmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

kafayı yemek üzereyim ilk olarak böyle bir siteyi bulmak beni çok mutlu etti. umarım benide aranıza kabul edersiniz. benim sorunum şu üniversiteden bu yana tam 5 yıllık bir ilişkim var artık evlenelim dedik ama sevgilimin ailesi istemedi bir sürü bayaneyle beraber. 2 yıldır evlenmeye çalışıyoruz bu arada. bende anneme dedim ki anne sevgiim tek başına beni istemeye gelirse şaşırma dedim oda ben...
  2. Hamilelik döneminde mantar enfeksiyonu oldum yardım lütfen.

Hamilelik döneminde mantar enfeksiyonu oldum yardım lütfen.

Kızlar selam gebelik süreci içindeyim. Ve hiç olmayan birşey oldu ben mantar oldum :S bu mantar enfeksiyonu için e yapılması gerekiyor. Neler mantarı arttırıyor. Bu hususta bana yardımcı olun lütfen. Sizleri seviyorum. Kızım olursa adını Melek koymayı düşünüyorum. Saygılar.
  3. Kafam karışıkkkkk !!! Kızlar lütfen yardımcı olun banaaaaa

Kafam karışıkkkkk !!! Kızlar lütfen yardımcı olun banaaaaa

merhaba melekler ben 20 yaşındayım açıktan lise okuyorum son sınıftayım . erkek arkadaşım 24 yaşında unıversite okudu şimdi askere gidicek . ama o askere gitmeden önce söz veya nişan olsun istıyor babam verırmı bılmıyorum . işin kötüsü yengemler annem falan onun aılesiyle tanıstılar. annem babam ayrı annemın evınde benı görücülüğe geldiler biz onlara gittik. iş ciddiye bindi anlıcağınız....
  4. Gözlerim Şaşı Oldu Yardım Lütfen:)

Gözlerim Şaşı Oldu Yardım Lütfen:)

Evet arkadaşlar ben bakıp incelemekten tabiri caizse resmen şaşı oldum gözlerim döndü hahaha sıra sizde bakalım siz ne kadar dayanabileceksiniz:D:Dnanik Aşağıda ki resime iyi bakmanızı istiyorum. İlk gördüğünüz kişi sayısı 12 olacaktır. 10 saniyede sonra adamlar ortadan kesilip yerleri değişince sayıları 13 oluyor sonra 12 sonra 13 daha sonra 12,daha sonra 13.... diye devam ediyor!!! hadi...
  5. kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

merhaba hocam ben 17 yaşındayım ve konjenital adrenal hiperplazi hastasıyım doktorum bana yasmin ilacını verdi adet düzensizliğim için ve onu kullandıktan sonra 52 gün adetolmadım sonrada oldum ve 15 gün falan sürdü bende bi kadın doğuma gittim kendi doktoruma gidemedim kadın doğum doktoruna gittim doktorda bana adetim devam ediyor diye gebelik testti yaptırmış ve test sonucu pozitif çıktı...

Sayfayı Paylaş