gebe
  1. elmalilOkummm

elmalilOkummm Forum Okuru

lutfen yardimci olurmusunuz nedemek bu?

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında elmalilOkummm tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar burda nedemek istiyolar ne anlatmaya? Kemal vede Meltem birlikte cikacaği yolda sikintilar olucak ama bunlari aşarlarsa hayatindaki erkeği olabilir. . Baslarda sikintilari olsa bile zaman ve sabirla iyiklerin baslanğici olucak iyiki olmuş dicek. Meltem sabirli olup kalbini temiz tutmasi lazim..

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Burda sözü geçen çiftin, birlikte çıkacağı yolda bir takım sıkıntıların olacağı,bu sıkıntıları beraber atlatabilecekleri ,Bayan şahısın sonuçtan memnun kalacağı ve sabırlı olması gerektiği vurgulanmış.

lutfen yardimci olurmusunuz nedemek bu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BU RESME LUTFEN DİKKATLİ BAKIN ne göreceksiniz

BU RESME LUTFEN DİKKATLİ BAKIN ne göreceksiniz

dikkatli bakın bakın bakalım ne göreceksiniz herkes denesin lutfen
  2. işgal nedemek

işgal nedemek

işgal nedemek ? anlamı nedir bana yardımcı olur musunuz.
  3. Lutfen yardimci olun kizlar beta hcg

Lutfen yardimci olun kizlar beta hcg

Mrb arkadaslar. Adetime 6 gun kala kanda beta hcg degerim 24 cikti. O gunun sabah tekrar yaptrdm yani adete 5 gun kala beta hcg 29 cikti. Doktor kimyasal gibi duruyo ama rahim kalinlogin iyi dedi. Reglime su an 3 gun var ama dun geceden beri camasirimda acik kahverengimsi pembe gibi lekelnmeler var. Sizce bu durum nedir yardimci b olun lutfeenn :(
  4. yardimci olun lutfen

yardimci olun lutfen

Selam.ilk once cok ozur dilerim.benim soukalginligim oldugu icin adetim hep gecikir,aylarca gelmedigide olur.sevgilimle surtunmeyle iliski yasadik uzerimde pantolon vardi.bowalma oldu ama hic vajinama gelmedi zaden elbise vardi sadece galiba elime bulasmisdi.ben banyoya gitdim elime su dokdum ve vajinami yikadim.bu durumda hamile kalinirmi ??? Hala adet gormedim zaten duzensizde...
  5. bana yardimci olurmusunuz lutfen :(

bana yardimci olurmusunuz lutfen :(

Ben 7aylik evliyim.5aydir da bebek istiyoruz ilk olarak hastanede kan testi ultrason vb testleri yaptirdim herhangi bir problem cikmadi. Iki ay bi iki gun adetim gecikti. Ama bu ay 14unde olmam.gerekiyordu olmadi dun kan verdim ama kan testi 0.1 cikti. Kesinlikle yok demek mi.:( Su an adetde olmadim hic bir belirtiside yok.

Sayfayı Paylaş