gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

M Pokora - Mp3

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Fransa’dan güzel haberler var... “MP” lakaplı Matt Pokora yeni albümü “MP3” ile piyasayı kasıp kavurmaya hazırlanıyor. Daha önce Justin Timberlake, Nelly Furtoda, Missy Eliott ve Bjork’ün prodüktörlüğünü yapmış olan Timbaland bu sefer Matt Pokora için kolları sıvadı. Pokora’nın daha önceki iki albümü platin ödül almıştı. Albümden çıkan ilk single ise albümün aynı zamanda açılış parçası olan “Dangerous”.... Matt Pokora ile ilgili daha detaylı bilgi için sanatçının myspace sayfasına göz atmanızda fayda var

M Pokora - Mp3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mına

Mına

Rüyada Mina'da oldugunu gören kimse, korktugu taraftan emin olur. Dünya ve ahiretçe arzu ettigi her seye nail olur
  2. Mini Mini elbiseler

Mini Mini elbiseler

Yazın sıcağıyla giysilerimizdeki kumaş miktarı da azaldı:DŞu sıcak günlerde serin serin püfür püfür elbiseler giymeyi sevenler buyrun bakalım sizler için seçtiklerimi beğenecek misiniz...
  3. Mini mini çantalar

Mini mini çantalar

Bu mini mini çantaların pek bi şeker oldukları konusunda hemfikirizdir sanırım. Birbirinden şık el çantaları yani clutchlar şık gecelerde,düğünlerde,akşam gezmelerinde hepimizin severek kullandığı detaylardır.Bunları çok beğendim..:)
  4. Mini mini eteklerimm varrr :):)

Mini mini eteklerimm varrr :):)

VAZgeçilmezimiz mini etekler bakmadan geçmeyin şekerler...
  5. 2013 Mini Mini Abiyeler

2013 Mini Mini Abiyeler

Bu konu 2013 mini abiye elbise modellerine yer vermektedir. Mini abiyeler oldum olası en fazla dikkat çeken ve giymesi cesaret isteyen bir abiye modelidir. Bunların yanın da elbette ki fiziğinizin de düzgün olması gerekir. Bazen bilmeden yanlış bir tercih yaparak giydiğiniz kıyafet, kendinizi şık sanarken ne yazıkki karşıdan bakıldığın da bunun tam tersi olacaktır. Mini abiye modeli bana...

Sayfayı Paylaş