gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Maço Erkek Ve Kız Arkadaşı

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aloooooooooooooo. Anasını sattııımın kızı ne lan bi saattir telefonun meşgul. - Annem aradı Hakkı kızma yaaa.. - Başlatma şimdi anandan... Seni almaya geliyorum hazır ol.

Buluşurlar...

- Nasılsın sevgilim?
    - Sevgilinden başlatma oğlanmıyız biz.
    - Peki erkeğim nasılsın?
    - Bozuk biraz. Boşver... Ne lan bu eteğiin boyu? biraz daha kısa giyseydinde diz kapakların gözükseydi.
    - Offf Hakkı yaa lütfen yine başlama.
    - Sanamı sorcam ağzını dağıtırım bak.. Benim manitam böyle giyinip azına burnuna marshall boya süremez çizerim bak.

- Buket beni kızdırma önüne bak düzgün yürü ulan..
    - Peki Hakkı sen nasıl istersen.

- Ayyyy Hakkı şu elbiseye bak ne güzel.
    - Ne lan bu. Bunun kumaşı nerde. Bi donluk kumaştan elbise yapmış ırz düşmanları. Seninde azını yüzünü dağıtırım bak böle elbiselere bakıpta ay ne güzel deme.
    - Peki sevgilim.
    - Bak halen sevgilim diyo. Allama sokak ortasında madara ederim seni doooru konuş.
    - Tamam Hakkı.

- Eeee söyle bakalım nereye gitmek istiyosun seni nereye götüreyim.
    - Sahilde yeni bir bar açılmış Hakkı oraya gidelimmii.
    - Yok boşver şu çay bahçesi iyi şurda otturalım.
    - Peki Hakkı.
    - Surat yapma bana işlemez kızım, adam gibi oturcaksan otur kafamın civatalarını attırma.. Biz delikanlı adamız bar ayakları bize gelmez, hem racona ters bikerem kızım...

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Maço Erkek Ve Kız Arkadaşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız ve erkeklerin farkı

Kız ve erkeklerin farkı

Kız çocuğunun sosyal gelişme yönünde erkek çocuğa nazaran belirli bir şekilde, bu çağda ileri olduğu gözlenebilir. 11 yaşa kadar kız ve erkek çocuklarının psiko-sosyal özellikleri birbirilerine çok benzemektedir. Ancak bu yaştan sonra insan kendi cinsel psikolojisinin özelliklerine adaptasyon sancıları çekmeye başlar. Bu yaştan itibaren erkek ile kız çocuk arasında benzerlikler gittikçe...
  2. Kızlar ve Erkekler Farklılıkları

Kızlar ve Erkekler Farklılıkları

kız ve erkek oyunları her tarafı açık kızlar kızlara ait oyunlar açık karılar her tarafı kadınlar Kızlar ve Erkekler Farklılıkları Bebek bekleyen anne adaylarının kimi oğlu olsun ister, kimi kızı. Oysa onlar arasındaki minik farklılıkları bildiğiniz takdirde cinsiyeti ne olursa olsun harika ilişkiler kurmanız mümkün. İşte, size bazı ipuçları. Bir bebeğiniz olduğunda çevrenizdeki herkesin...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Maço Erkek

Mahsun Kırmızıgül - Maço Erkek

Sen büyük Sehirlerin süslü kizi Ben uzak köylerin garip çocugu Senin dudaklarin boyali ellerin ojeli Benim ayaklarim çatlak ellerim nasirli Senin dogdugun büyüdügün kentlerde Çikar fabrika dumani Benim dogdugum uzak köylerimde çikar tezek Dumani Dedim ya güzel gözlüm Ben sevdim mi allahina kadar severim Ben anlamam poptan cazdan operadan Ben anlarim halaydan Horondan zeybekten uzun...
  4. Bir erkek kız arkadaşının giyimine karışabilir mi ?

Bir erkek kız arkadaşının giyimine karışabilir mi ?

BİR ERKEK KIZ ARKADAŞININ GİYİMİNE KARIŞABİLİR Mİ? NOT : ÖYLE DE BİR KARIŞIYORLAR Kİİ... * İstediğim gibi giyinirim * Karışmamalı * Etek boyu,darlık ve yaka açıklığına * Ne giyeceğine erkek karar vermeli(yok daha neler ) :zonked:
  5. erkekler ve kızlar

erkekler ve kızlar

erkekler mi kızlar mı daha yalancıdır meleklerim?

Sayfayı Paylaş