gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Maddi Açıdan Çaresiz Kalanlar için

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

caresizlik duasi çaresizlik duası çaresizlik için dua duaları çaresizlerin duası Maddi Açıdan Çaresiz Kalanlar için
    KURTULUŞ NAMAZI

Bir kimse gece veya gündüz her rekatında

1 FATİHA VE 15 DEFA İHLAS SURESİ,Nİ okumak kaydıyla 4 rekat NAMAZ kılar ve NAMAZINI

bitirdikten sonra 70 defa SÜBHANELLAH diyerek tesbih çekip

70 defada SALAVAT,I ŞERİF getirip PEYGAMBER S.A.V. ALEYSSELAM,A hediye ederse

Yüce Zat hakkı için bu kıldığı HACET NAMAZI şimşek gibi kabul olunur.

ALLAH RESULÜ S.A.V. ŞÖYLE BUYURUYOR.............

ALLAH HAKKI İÇİN her kim bu namazı anlattığım şekilde kılarsa başını secdeden kaldırmadan

ALLAH onu bağışlar tüm ihtiyaçlarını hacetlerini nasip eyler

tüm işlerini kolaylaştırır, şayet borçlu ise ALLAH TEALA ona borcunu ödemeyi kolaylaştırır

her dileğini ihtiyacını verir.

YÜCE ALLAH hakkına yemin ederim ki bu NAMAZI bir kul kılarsa

ALLAH TEALA onun okuduğu her harf ve ayet için CENNETTE bir mahrefe ihsan eder.

Değerli kardeşler İnşalla bizlerde bu faziletlere erenlerden oluruz. AMİN

Maddi Açıdan Çaresiz Kalanlar için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir üçgenin iç açıları toplamı 180 midir

bir üçgenin iç açıları toplamı 180 midir

üçgenin iç açıları toplamı bir üçgenin iç açıları toplamı kaçtır ile ilgili sorular Soru: Bir üçgenin içaçıları toplamı gerçekten 180º midir? Bu sorunun cevabını vermeden önce başka bir soru soralım: Bir avcı, bulunduğu yerden 1 kilometre güneye gidiyor. Sonra dik açı ile (90°) doğuya dönüp 1 kilometre daha gidiyor. Sonra yine dik açı ile kuzeye doğru dönüp 1 kilometre daha...
  2. çaresiz

çaresiz

slm ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdik internetten okudum hamile kalma riski varmış adet olma dönemim yakındı zaten birlikte olduğumuz günden bi kaç gün sonra adet oldum sizce tehlikeyi atlattım mı
  3. Çaresiz hastalıklar için okunacak dualar

Çaresiz hastalıklar için okunacak dualar

Çaresiz hastalıklar için okunacak dualar Çaresiz Hastalıklara karşı okunacak dualar Merhaba Sevgili Melek'ler... Dileriz ki hiç kimse çaresiz hastalıpğada tutulmaz ve çaresizde kalmaz. Lakin hayat hep bizlerin dilediği gibi gitmiyor ne yazık ki... Bu yazımızda Yüksel Uçar'dan, çaresiz hastalıklara karşı okunacak duaları sizlerle paylaşıyoruz. Her şeyden önce şunu çokiy bilmemiz lazım ki...
  4. tabaklarım çizik içinde bir çaresi var mı bunun

tabaklarım çizik içinde bir çaresi var mı bunun

Zamanla kullandığım tabaklarda çizikler oluştu. Oysa ne kadar da sevdiğim bir takım :( Ümitsizim ama var mı bunun bir çaresi ?
  5. Çıkmazda kalanlar için dua

Çıkmazda kalanlar için dua

sıkıntıda okunacak dualar,sıkıntıyı gideren dua,darda kalmışlar için faziletli dualar hakkında bilgiler Sıkıntılardan kurtulup,feraha çıkmak için aşağıdaki dualardan herhangi biri okunur. “Allahümme rahmeteke ercü fela tekilin ila nefsi tarfete aynin ve aslih li şe’ni küllehu la ilahe illa ente.” (“Allah’ım! Sen’den ancak rahmetini umuyorum.beni göz açıp kapayıncaya kadar nefsime...

Sayfayı Paylaş