gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Madem Türksün Göster Ürksün:))))

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

madem türksün göster ürksün [​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Madem Türksün Göster Ürksün:))))
    :hhh::hhh::hhh:çok komikti yaaaaaaaa hele o eşşeği bağlamışlar almi koptum sen çok yaşa iyimi:hhh:eline sağlıkkkk

Madem Türksün Göster Ürksün:)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevginizi gösterin

Sevginizi gösterin

Sevginizi gösterin Her çocuk belirli dönemlerde doğru olmasa da “annem ve babam beni sevmiyor” düşüncesine kapı İlgili Bağlantılar ılır. Çocuğunuza sevginizi göstermekten kaçınmayın. Unutmayın ki sevgi ortamında büyüyen bir çocuk hayatı boyunca çok sağlıklı ve başarılı bir birey olur. İşte size sevgiyi göstermenin 5 ana kuralı: Onay sözleri: Çocukları eğitirken...
  2. Sevginizi Gösterin!

Sevginizi Gösterin!

Her çocuk belirli dönemlerde doğru olmasa da "annem ve babam beni sevmiyor" düşüncesine kapılır. Çocuğunuza sevginizi göstermekten kaçınmayın. Unutmayın ki sevgi ortamında büyüyen bir çocuk hayatı boyunca çok sağlıklı ve başarılı bir birey olur. İşte size sevgiyi göstermenin 5 ana kuralı: Onay sözleri: Çocukları eğitirken başarısızlıkları eleştirme eğilimi hakimdir. Bu...
  3. DTP'li Türk, Meclis'i adres gösterdi

DTP'li Türk, Meclis'i adres gösterdi

Nevruz Bayramı kutlamalarının rekor katılımla gerçekleştiği Diyarbakır'da binlerce kişi bir araya geldi. Şanlıurfa Yolu üzerinde yeni kurulan Nevruz Parkı'nda yapılan kutlamalar seçim öncesindeki adeta DTP mitingine döndü. Çok sayıda milletvekilinin yanı sıra, DEP'in eski Milletvekili Leyla Zana ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Baydemir de katıldığı kutlamalarda bir...
  4. Pentini göster!!!

Pentini göster!!!

pentini göster Pentini göster sloganıyla birlikte Hadise ile yola çıkan penti 2010 yılında oldukça iddialı modelleriyle mağazalarda yerini aldı bile. Her giyimin altına giyilebilecek model renk ve desenlerden oluşan koleksiyonu Hadise tanıtmakta.
  5. Türk Tarihinin En Büyük Maden Kazaları

Türk Tarihinin En Büyük Maden Kazaları

türkiyedeki maden kazaları, ülkemizdeki maden kazaları, manisa soma faciası Türkiye'de şimdiye kadar yaşanan bazı maden ocağı kazaları şöyle: 7 Mart 1983: Armutçuk'ta grizu patlaması (103 ölü). 10 Nisan 1983: Kozlu'da grizu patlaması (10 ölü). 31 Ocak 1987: Kozlu'da göçük (8 ölü). 31 Ocak 1990: Bartın'ın Amasra ilçesinde grizu patlaması (5 ölü). 7 Şubat 1990: Amasya Yeni Çeltik'te...

Sayfayı Paylaş