gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Magnet yapalım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Magnet örnekleri el yappımı magnet fikirleri
    sizde benim gibi magnetleri çok sempatik buluyorsanız buyrun meleklerim size el yapımı magnet örnekleri. Not sıkıştırmak için, fotoğraf sabitlemek için ve buzdolabı süsü niyetine kullanabilirsiniz.

Magnet yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hergün Yapalim

Hergün Yapalim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lavantalık Yapalım

Lavantalık Yapalım

lavanta bohçası Lavantalık Yapalım Malzemeler İçinden kordela geçirilebilecek tipte 30cm fisto Kordela Kumaş güller Tülbent Lavanta Yapılışı Fistonun içinden kordelayı geçirin Tülbent ile küçük torbalar yapıp içine lavanta doldurun ve kumaş güller ile birlikte fistonun üstüne dikin. Dolabınızın içine bu fistoyu asıp guzel kokmasını sağlıyabilirsiniz.
  3. MAGNET  FACE   oyunu

MAGNET FACE oyunu

face oyunları face oyunu oyun magnet oyun sitesi Yön tuşları ile oynanıyor. http://www.oyunkabini.com/veri/magnett.swf
  4. Tasarım magnet modelleri hoş hoş

Tasarım magnet modelleri hoş hoş

Tasarım magnet modelelri Oğlum bak git magneti buzdolabını magnet modellerini bazen dekoratif amaçla bazende yüzümüzü güldürmek amacıyla buzdolabımıza takarız. Bu eğlenceli magnet modelleri yüzümüzü güldürecek. Eskiyi çok mu seviyorsunuz? Film yıldızlarını unutamıyor onları her an görmek ve hatırlamak mı istiyorsunuz? O zaman bu magnetler tam sizlik! Buzdolabınızın üzerinde her an sizinle...
  5. Keçeden Yapılan Buzdolabı Magnetleri

Keçeden Yapılan Buzdolabı Magnetleri

Son yıllar da bayanların büyük ilgi gösterdiği keçe ile yapılan süsler, hemen hemen her evde yer almaya devam ediyor. Keçe ile uygulanan süsler arasından sizlere bu konumuz da buzdolabı süslerini paylaşıyorum. Hangimizin evin de bulunan buzdolabının üstün de bir magnet yok ki... Hatta bazılarının buzdolabının kapağının bile süslerden artık görünmez olduğunu bizzat kendi gözlerimle gördüm ben...

Sayfayı Paylaş