gebe
  1. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18

Mahidevran gülbahar haseki sultan

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında HoshKız tarafından paylaşıldı.

Mahidevran gülbahar haseki sultan.aslında dızı geregi yarımız nefret ettı ondan ,5 kurusluk seyır ıcın huzurla bıle uyutmuyolar mahıdevranı.aslında hepımızın su cagda eslerımızı kıskanması gıbıydı onunda duygu ve dusunceleırı.sevdi ,kıskandı ,baska kadınla paylasamadı.hepsını gectım gozbebegını kaybetmek yeterdı aglamasına.en degerli varlıgı yok olmustu gozlerinin önünde.şehzadesine canını verecekken mustafa vermişti suçsuz yere.neden bir rus köle için.yazıyoruz google babaya hürem sultan kimdir ?ben diyim entrikalar kraliçesi olmasın sakın!eşlerimiz tarafından aldatıldıgımız zamn buyuk bır ıhtıras kaplıyor ıcımızı ve olmadık seylere kalkısıyoruz normal degılmı sızce?ıstedıgı suleymn olsaymıs yıne yetermıs bu hurremın devletı yonetımı tahtı ıstemıste ıstemıs.yetmemiş kadının sevdıgını almak yetmemıs oglunuda almıs elınden.bu dusuncelerımın asıl amacı bır dızı ugruna ınsanları karalamaları dızıde sadece **** var baska bısı gormedım ben bu bolumlere denk.dusundumde bende o kadar cekseydım boyle bır kadından ne yapardım bılemıyorum herseyını kaybetmıs ve hıc mutlu olamamış keder kaplamıs ıcını kadının.sehzade mustafayı dogurmus ama onuda elınden almıslar.ne ugrunaydı bu cektıgı acılar. Bır daha gulemedı .şimdi ruhu mutlumudur bilmem.ama bu dızıyı asla onaylamıyorum tarıhı fılmler guzel bılgılenıyoruz ama gerceklerın bu sekılde saptırılması ıcımı rahatsız ettı.kıskanclık ınsanın duygularnda yer alan temel ozellıklerınden bırı bızkı esımız baskasıyla oldugunda delıye donuyorsak oda oyleydı paylasma duygusu mahvedıyor ınsanı.hurremıde onaylamıyorum hıc rus ne oldugu bellı olmayan bır kadın osmanlının yıkılmasında parcalanmasında onemlı rol oynamıs..en unlu lakabıda (katil uvey anne)gelde bu kadına rahmet oku sımdı.ıyıkıde harem kalkmıs yoksa ne yapardı bız kadınalr?

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    iyikişde kalkmış yoksa ben evlenemzdime vde kalırdım :)

3. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    :)ay canım ya yazı okuum kadın cok cekmıs ustune ustelık oglunuda katletmıs canı kadın

4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    walla mahidevran hürreme güzellikte 10500 basar çok güzelmiş ama güzel olmakta yetmiyormuş demekki

Mahidevran gülbahar haseki sultan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahidevran Sultan kimdir ?

Mahidevran Sultan kimdir ?

mahidevran sultan kimdir mahidevran sultan ne demek hayatı Bana göre Hürrem'den çok daha güzel bir kadınmış Mahidevran Sultan ama güzellik herşey demek değil bunu bir kez daha anlıyoruz... Kanuni Sultan Süleyman'ın ilk karısı Mahidevran Gülbahar Sultan kimdir bir bakalım kızlar :tik: Mahidevran Sultan ya da Mahidevran Gülbahar Sultan (ö. 1580) Osmanlı padişahı Kanuni Sultan Süleyman‘ın...
  2. Nur Aysan (Mahidevran Sultan) Eşinden Boşandı

Nur Aysan (Mahidevran Sultan) Eşinden Boşandı

belda aysan mahidevran sultan muhteşem yüzyıl mahidevran sultan Aşk-ı Memnu dizisinin Peyker'i, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran Sultan'ı güzel oyuncu Nur Aysan eşinden sessiz sedasız boşanmış... “Muhteşem Yüzyıl”ın Mahidevran’ı Nur Aysan, borsacı eşi Murat Aysan’dan sessiz sedasız boşandı. Eşinden hiçbir talepte bulunmayan oyuncu, sadece ‘Aysan’ soyadını istedi Anlaşamıyoruz...
  3. Mahidevran Sultan Mı Daha Güzel Hürrem Sultan Mı

Mahidevran Sultan Mı Daha Güzel Hürrem Sultan Mı

Mahidevran Sultan Mı Daha Güzel Hürrem Sultan Mı sizce hangisi daha güzel? Bence Hürrem güzel :)
  4. Mahidevran Sultan Fethiye'de!

Mahidevran Sultan Fethiye'de!

nur fettahoğlu mahidevran sultan nur fettahoğlu haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran'ı Nur Fettahoğlu, hafta sonunda sevgilisiyle birlikte Fethiye'deydi. Sevgilisi Levent Veziroğlu ile birlikte Fethiye'de dinlenen Fettahoğlu, tatil dönüşü Atatürk Havalimanı'ndan el ele çıkarken görüntülendi. Fettahoğlu, “Evliliği düşünüyor musunuz?” sorusunu da “İyi akşamlar...
  5. Yasemin Allen'ı Fatma Haseki Sultan Rolünde İzleyeceğiz!

Yasemin Allen'ı Fatma Haseki Sultan Rolünde İzleyeceğiz!

muhteşem yüzyıl yasemin allen, yasemin allen, muhteşem yüzyıl fatma haseki sultan Sevgili melekler, daha önce Yasemin Allen'ın Muhteşem Yüzyıl dizisinde ro lalacağı haberini sizlerle paylaşmıştık. O zaman belli olmayan rolü için açıklama yapıldı. Yasemin Allen Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Beyazıd'ın eşi Fatma Haseki Sultan rolünü canlandıracak. İşte detaylar... eçen hafta final yapan...

Sayfayı Paylaş