gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mahidevran

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mahidevran mahidevranın çocukları sultan ın kaç çocuğu var mahidevranın kaç çocuğu oldu var mahidevran sultanın kaç çocuğu var

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Mahidevran Sultan 1515 yılında Kanuni’nin ilk erkek oğlu olan Şehzade Mustafa’yı dünyaya getirdi

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    canım bir tane var oda şehzade mustafa onuda kanunin öldürdügü söylenir yerine hürremden olan oglu tahta gecsin diye şehzadelerin öldürülmesinde kullanılan domuz bağırsağından halatla 38 yaşında boğularak öldürülür.Rivayete göre Kanuni infaz sırasında orada bulunarak olayı izlemiş öldürülmesinden sonra başında yas tutmuştur. Ve ölene kadar Mustafa’nın pişmanlığıyla yaşamıştır.denir
    inşallah yardımcı olmuşumdur

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mahidevran ın 3 tane küçük yşta manisa sarayında oğlu ölmüş şehzade mustafa ve şehzade ahmet ve fatma sultan uzun yaşayan öz evlatlarıdır.

mahidevran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahidevran Sultan kimdir ?

Mahidevran Sultan kimdir ?

mahidevran sultan kimdir mahidevran sultan ne demek hayatı Bana göre Hürrem'den çok daha güzel bir kadınmış Mahidevran Sultan ama güzellik herşey demek değil bunu bir kez daha anlıyoruz... Kanuni Sultan Süleyman'ın ilk karısı Mahidevran Gülbahar Sultan kimdir bir bakalım kızlar :tik: Mahidevran Sultan ya da Mahidevran Gülbahar Sultan (ö. 1580) Osmanlı padişahı Kanuni Sultan Süleyman‘ın...
  2. Mahidevran ve Polat Alemdar aşkı!

Mahidevran ve Polat Alemdar aşkı!

mahidevran, polat alemdar, nur fettahoğlu, necati şaşmaz, aşkı, birlikteler, birlikteler mi, beraberler, ilişkisi hakkında merak edilen haberler burada arkadaşlar Yaz mevsiminden mi bilmiyorum ama bildiğim tek şey bu havalarda aşk kokusu var Melek'ler:) Magazin dünyasında her gün yeni bir aşk haberi okuyoruz. Kimi aşkın etkisinde kalıyor, günlerce konuşuyoruz. Kimi aşkıda öğrendiğimiz de...
  3. Mahidevran gülbahar haseki sultan

Mahidevran gülbahar haseki sultan

Mahidevran gülbahar haseki sultan.aslında dızı geregi yarımız nefret ettı ondan ,5 kurusluk seyır ıcın huzurla bıle uyutmuyolar mahıdevranı.aslında hepımızın su cagda eslerımızı kıskanması gıbıydı onunda duygu ve dusunceleırı.sevdi ,kıskandı ,baska kadınla paylasamadı.hepsını gectım gozbebegını kaybetmek yeterdı aglamasına.en degerli varlıgı yok olmustu gozlerinin önünde.şehzadesine canını...
  4. Muhteşem Yüzyıl Mahidevran SultanGifleri 2013

Muhteşem Yüzyıl Mahidevran SultanGifleri 2013

Sevgili melekler, başladığı günden bu yana Hürremciler ve Mahidevrancılar olarak ikiye ayrılan Muhteşem Yüzyıl dizisi izleyicilerinden Mahidevrancılar için harika gifler eklemek istiyorum. Buyrun..:D:D
  5. Mahidevran Sultan Fethiye'de!

Mahidevran Sultan Fethiye'de!

nur fettahoğlu mahidevran sultan nur fettahoğlu haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran'ı Nur Fettahoğlu, hafta sonunda sevgilisiyle birlikte Fethiye'deydi. Sevgilisi Levent Veziroğlu ile birlikte Fethiye'de dinlenen Fettahoğlu, tatil dönüşü Atatürk Havalimanı'ndan el ele çıkarken görüntülendi. Fettahoğlu, “Evliliği düşünüyor musunuz?” sorusunu da “İyi akşamlar...

Sayfayı Paylaş