gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**mahşere 5 kala**

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

mahşere 5 kala mahşere 5 kala şarkı sözü by zalim beş sözleri

karanlık gecemde çöktü hatıralar önüme duygulandım vede yazdım bu satırlar dünüme çektin gittin anlamadım bakmadın ki yüzüme sen olmadan fark edermi yaklaşırım ölüme gönül bahçemin gülüydü...şimdi nerde? seviyorum derdi hep her seferde anladım geçte olsa yalan sevgilerle kalbim kırık dökük parçalarsa şimdi yerde evet aşkım sana yazdım yanlış duymadın param yok fakirim belki ama aşığım bahsettiğin kadra zengin ben ki olamadım ama bi kalp verdim sana layık olamadın gerçek aşkı kovaladım hep oysa kaçtı huzur güven aradım sende bir telaştı hüsrana uğrayan bendim gözüm yine yaşlı
    sana değil zalimin canına kastı hüsranauğradım gözüm yaşlı...sana değilim zalimin...

geçmişimden yana kalmadı bir ümit hayatım seninle döndü zindanaaa
    prangalar ayaklarımda vuruldu kilit ölümün eşiğindeyim mahşere beş kala...

bu yalan dünya hep boş çaba dünümü unuttum yarını asla

bir güneş doğuşu ve ben varım seninle daha çok şafak görecez be canım
    suretinin tablolarıyla dolu fikrim aklım yalan hayat ortasında bi sana safım
    mecnunun aynen yeni nesile yansımasıyım bakar bi körüm kafamı sade sana taktım el ele tutuşalım bulutlarda dolaşalım o zaman arşa değer belki başıım bu adam sensiz olamıyo yaşayamıyo nefes alamıyo günden güne eriyo ölüyo
    ayrı olduğunuzda hep seni düşünüyo senden bıkamıyo seni seviyo
    sen yokken ne yapsam ? ağlasam... Allah'ıma yalvarsam
    peki yanımdayken öpsem koklasam boynuna sarılsam herşeyle irtibatımı koparıp bi sana baksam öyle kalsam

karanlık her taraf biri ışık yaksa bi kalem olsa bu adam yazsa

bana biraz yardım edebilir misin?
    neden?
    neden mi?
    nede?
    nee neden?
    neden? neden?
    bilmiyorum...bilmiyorum ..
    neden? neden?
    neee neden?
    neden hep berabet durumdasın?
    çünkü ..ölyleyim işte..

**mahşere 5 kala** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Madde 5

Madde 5

Birinci maddede yazılı mecburiyetten aşağıda gösterilen basma yazı ve resimler müstesnadır: a) Resmi dairelerin cetvelleri, defterleri, makbuzları, formülleri, başlıklı kağıt ve zarfları gibi her türlü hizmet evrakı; b) Ticarethanelerin, şirketlerin ve fabrikaların tarife, etiket, fatura, defter, ilan gibi basma yazı ve resimleri; c) Davet tezkereleri, kartvizitler, adres ve ilan kartları,...
  2. 5 Soru - 5 Cevap

5 Soru - 5 Cevap

Yeni oyunumuza Hosgeldiniz Meleklerim :) Oyunumuz cok Kolay, ama Basit degil :seker: Ben 3 tane Üye nicki yazacagim, ve onlara 5 soru soracagim. 3 üyeden hangisi daha önce okursa nickini, o cevaplayacak sorulari :) Ve ardindan kendisi sececek 3 üye ve 5 soru :) Sorulara gelince, sanirim ne tarz sorular sorulabilecegini acmama gerek yok :D:D:D ilk 3 üyeyi ben seciyorum ve sorularimi...
  3. ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor

ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor

ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor
  4. Hamile kalamıyorsanız işte size 5 neden

Hamile kalamıyorsanız işte size 5 neden

Böyle durumlarda tüp bebek tedavisinin son seçenek olduğu düşünülebiliyor. Ancak, tedaviye başlamadan önce, çok yaygın ve sıklıkla gözlemlenen olası kısırlık nedenlerini gözden geçirmek gerekiyor. Eurofertil Tüp Bebek Merkezi’nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hakan Özörnek kısırlığa ilişkin 5 nedeni ve yapılması gerekenleri şöyle sıralıyor: 1- Belki de yumurtlamıyorsunuzdur...

Sayfayı Paylaş