gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

makine nakışı modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

makina nakışı mutfak takımı makina nakışı modelleri nakış modelleri makine örnekleri makine nakış [​IMG]

makine nakışı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler

Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler

Kurdela nakışı yapılışı kurdele nakışı modelleri kurdele yapılışı kurdale nakışları Çocuklarınız ya da misafirleriniz için kullanacağınız el yüz havluların kenarlarında yapılan güzel bir işleme ile emin olun dikkati çekeceksiniz. Hatta yüzünü yıkamayı sevmeyen bir çocuğunuz bile bu işlemeler sayesinde yüzünü yıkarayarak ya da ellerini yıkayarak hemen bu kurdela nakışlı havlulara yönelecektir...
  2. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

kurdele nakışı havlu kenarı kurdele nakışı havlu kenarları kurdela kenarı kurdale örnekleri
  3. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...
  4. Çeyizlik harika nakış modelleri

Çeyizlik harika nakış modelleri

İster kendi evinizde,istediğiniz yere yapıp kullanabilir,istersenizde çeyizlik olarak yapıp saklayabilirsiniz.Nakış hiçbir zaman o zafetini kaybetmez.İnce ince işlenir,el emeği,göz nuru dökülür.O yüzden hiçbir zaman değerini yitirmez.Bende aynı fikirdeyim diyorsanız eğer işte size birbirinden güzel harika nakış modeli örnekleri...
  5. Çeşitli Makina Nakışı Örnekleri İsteyenlere...

Çeşitli Makina Nakışı Örnekleri İsteyenlere...

Bu konu; makina nakışı örnekleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer el işi işlemeleri beğeniyorsanız, sizlere salonunuzda mutfağınızda ve odalarınızda hatta yastık kılıfları ve her türlü örtülerinizde kullanabileceğiniz harika makina nakışı örnekleri sunmak istiyoruz. Zevkinize göre seçeceğiniz birbirinden değişik motiflerle hayal gücünüzü kullandığınızda harika işlemeler...

Sayfayı Paylaş