gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Makyaj Nasıl Yapılır bende öğrenim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Makyaj Nasıl Yapılır lütfen bana da anlatın ya bende makyaj yapmasını öğrenim kızlar hala bilmiyorum ablalar esmerim :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Makyaj Nasıl Yapılır bende öğrenim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çabucak Makyaj Nasıl Yapılır

Çabucak Makyaj Nasıl Yapılır

Kızlar çoğumuz çalışıyoruz sabah hazırlanmak ve makyaj yapmak için pek vaktimiz olmuyor...En azından benim öyle :D:D Şimdi sizlere kısa sürede pratik hemde güzel bir makyaj yapmanın sırlarını veriyorum:tik: 1) Kadife gibi ten İdeal makyaj zemini hazırlamanın püf noktaları - Teniniz için en doğru rengi, fondöteni gün ışığında ve makyajsız bir zemin üzerinde deneyerek bulabilirsiniz. Çene...
  2. Bahar Makyajı Nasıl Yapılır?

Bahar Makyajı Nasıl Yapılır?

göz makyajı tonlaması nasıl yapılır bahar makyajı, yapımı, tonları, renkleri, önerileri, resimleri hakkında bilgiler Yaz ve bahar aylarında çok fazla makyaj yapmayız...Hafif bir renk ufak bir tonlama... Belli belirsiz gölgelerle gelen berrak ve şeffaf görüntü cilde bahar tazeliği kazandırır. Doğanın uyandığı bahar aylarında siz de doğal güzelliğinizin en çekici biçimde öne çıkmasına...
  3. Romantik Makyaj Nasıl Yapılır ?

Romantik Makyaj Nasıl Yapılır ?

Bu konu; romantik makyaj konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle gece davetlerinde ya da bizim için önemli gecelerde şıklığımızı tamamlayacak romantik makyaj yapımı ile sizlerleyiz. Güzelliğimizi ön plana çıkaracak ve ışıltı katacak romantik makyaj yapımı ile ilgili bilgileri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Romantik akımda morlar ve pembeler kendini...
  4. Erişte Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenin

Erişte Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenin

erişte nasıl yapılır, erişte yapımı, erişte yapılışı Sevgili melekler, sonbaharı yaşadığımız şu günlerde kış hazırlıklarını henüz tamamlamamış olanlar için erişte nasıl yapılır tarif etmek istiyoruz. Şimdiden kolay gelsin.. Öncelikle Un ve yumurtaya ihtiyacımız olacak ayrıca tuz ve su.Ne kadar yapmayı düşünüyorsanız buna siz karar vereceksiniz.Örneğin bir pazıya 1 yumurta...
  5. Adriana Lima Makyajı Nasıl Yapılır, Buyrun Öğrenin!

Adriana Lima Makyajı Nasıl Yapılır, Buyrun Öğrenin!

adriana lima makyajı, adriana limanın makyajı, adriana lima makyaj Sevgili melekler, dünyaca ünlü Victoria's Secret mankenlerinden biri olan Adriana Lima ülkemize de gelmişti. Sempatik tavırları ve alçakgönüllü hareketleriyle herkesin gönlünde taht kuran Lima'nın güzelliği ise dillere destan. Biz de bu sayfamızda güzel mankenin zarif makyajının nasıl yapıldığını sizlere anlatmaya...

Sayfayı Paylaş