gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Makyajsızda güzel görünmenin yolları burada

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

makyajsız güzel görünmek için
    doğal güzelliğin yolları

Makyaj yapmayı sevmiyenler, doğal güzellikten yana olan kadınlar, işte size bu yazımızda makyajsız da güzel görünmenin yolları diyor ve doğal güzelliğinizle karşısınzdakileri nasıl büyüleyeceğinizi anlatıyoruz. :) Buyrun Melek'ler;

Makyaj kadınların en güçlü silahlarından biridir. Yüzdeki herhangi bir kusur ufak dokunuşlarla kolayca ortadan kaldırılabilir. Ancak arada bir yüzünüzü dinlendirmeniz gerekir. Makyajsız da güzel olunabildiğini unutmayın! Güzelleşmek için ihtiyacınız olan şeyler yanıbaşınızda.
    UYKU ÇOK ÖNEMLİ

Yeterince uyumak çok önemlidir. Yorgunluk insanın yüzünün çökmesini, gözlerinin solgun görünmesini sağlayan bir sorundur. Bu nedenle uykunuzu almaya özen gösterin.
    SOĞUK SU CAN VERİR

Yüzü soğuk suyla yıkamak canlanmasını sağlar. Ayrıca yorgunluk belirtilerinden de soğuk su sayesinde kurtulabilirsiniz.

Makyajsızda güzel görünmenin yolları burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mükemmel görünmenin yolları

mükemmel görünmenin yolları

İyi görünmenin yolu sadece zayıflamaktan geçmiyor... Doğru kıyafetlerle daha zayıf ve daha ince görünmenin püf noktaları da var. İşte modacılardan daha zayıf görünmenizi sağlayacak 6 öneri.. 1. Tek renk kullanın.. Gece mavisi, kahverengi ya da siyah gibi tek renk koyu renkli elbiseler giyin.. Bunun yanı sıra aynı rengin farklı tonlarını da birlikte giyebilirsiniz. Bej, deniz mavisi, mercan...
  2. Sabahları güzel görünmenin yolları

Sabahları güzel görünmenin yolları

güzel görünmenin yolları erkeklere güzel görünmenin yolları hoş erkeğe okulda • Yatmadan önce mutlaka retinol veya glikolik asit içeren bir kremi maske şeklinde yüzünüze iyice sürün. Sabah kalktığınızda ölü derilerinden arınan cildiniz, ışıl ışıl görünecektir. • Eğer cildiniz duyarlıysa, yüzünüzü her zaman salisilik asit içeren bir temizleyiciyle iyice yıkayıp, hyaluranik asit içeren bir...
  3. Güzel görünmenin sırları

Güzel görünmenin sırları

Güzel görünmenin sırları nelerdir kızlar acilen güzelleşmem lazım benim.
  4. İşte Makyajsız Güzel Olmanın Yolları Mutlaka Okuyun

İşte Makyajsız Güzel Olmanın Yolları Mutlaka Okuyun

makyajsız güzel olmanın yolları makyajsız güzellik sırları Sevgili melekler, bazen bir kadın görürsünüz ve yüzünde tek bir damla makyaj olmamasına rağmen güzelliğiyle göz alır. :) Elbette ki bu durum büyük ölçüde Allah vergisi ancak yapacağınız ufak dokunuşlar ve dikkat etmeniz gereken ince detaylarla siz de makyajsız güzel görünebilirsiniz. Bu yazımızda makyajsız güzel olmanın yolları,...
  5. makyajsız nasıl güzel olabilirim ?

makyajsız nasıl güzel olabilirim ?

Kızlar selam. Ben makyaj yapmayı sevmiyorum ama herkes yapıyor diye de yapıyorum.Sizler tecrübelisiniz, benim sormak istediğim makyajsız da güzel olunabilir mi? Ve nasıl makyajsız güzel görünebilirim ?

Sayfayı Paylaş