gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Mal ayrılığı sözleşmesi

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

mal ayrılığı sözleşmesi örneği mal ayrılığı sözleşmesi sözleşme örneği ayriliği rejimi Bu sözleşme gereği çiftlerin aldığı mallar ( birey olarak ) kendilerine ait olacaktır. Yani anlayacağınız şekilde bu sözleşme yapıldığı taktirde, evlilikten sonraki ilerleyen zaman içerisinde kişilerin aldığı mallar, her kim aldı ise onda kalacaktır.
    Kendini garanti altına almak isteyen bayanlar dilerlerse avukat aracılığı dilerlersede noter aracılığı ile bu sözleşmeyi yapabilirler.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mal ayrılığı sözleşmesi
    Hmm mantikli, yani belli bir maddi durumda tavsiye ederim bende.
    Sagol bilgilendirme icin adminim.

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

walla bende yaparımm.teşekkurler paylaşım için

4. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

paylasim icin tesekkurler canim garantiye almak gerekiyor degilmi :)

5. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben inanmıyorum bu tip bir sözleşmeye böyle bir sözleşme yapılırsa o evlilik nasıl olur maddi yönü ağır basar sevgi varsada kısa zamanda biter bence ben yapmazdım herhalde ben insanlara güvenmek isterim daha başından okişiye güvenmessem hiç evlenmem yinede teşekkürler...

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bence de yani bende evliyim ama bu tür sözleşme saçma geliyor yinede emeğinize sağlık

Mal ayrılığı sözleşmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Malta

Malta

Malta Coğrafi Verileri Konum: Güney Avrupa'da, Akdeniz'de adalar, Sicilya'nın güneyinde yer almaktalar. Coğrafi konumu: 35 50 Kuzey enlemi, 14 35 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 316 km² Sınırları: 0 km Sahil şeridi: 196.8 km İklimi: Akdeniz iklimi Arazi yapısı: Çoğunlukla alçak araziler, kayalıklar, düz ve bölümlere ayrılmış ovalar, kıyıda uçurumlar yer almaktadır. Deniz...
  2. Mala

Mala

Rüyada mala görmek çalismakla yorumlanir. Rüyanizda mala ile evinizde bazi tamirat yaptiginizi görmek, elinizdeki isleri bitirmek için gece gündüz çalistiginizi, hatta bunlarin bir kismini da evinize getirerek, esinizin karsi koymasina ragmen, çalistiginizi gösterir.
  3. Mal

Mal

Rüyasında mal satın almak iyi bir fırsattır. Mal satmak ise fırsatın kaçacağını haber verir.
  4. Dedektiflik Sözleşmesi

Dedektiflik Sözleşmesi

DEDEKTİFLİK SÖZLEŞMESİ Bu iş akdi...................(bundan sonra başvurulan olarak anılacaktır) ile................................ (bundan sonra başvuran olarak anılacaktır) arasında imzalanmıştır. Başvuran tarafından yapılması istenen işin konusu...........(araştırma/takip/delil toplama/kayıp oto/kişi araştırılması vb) dur. 1.) Bu iş akdi (1) asıl başvurulan, (1) asıl başvuranda kalmak...
  5. paylaşmalı mal ayrılığı ne anlama gelir ?

paylaşmalı mal ayrılığı ne anlama gelir ?

Merhaba melekler, sizi sürekli takip ediyorum ve bir arkadaşım için bu soruyu soruyorum.Paylaşmalı mal ayrılığı nedir, açıklayabilirmisiniz lütfen..

Sayfayı Paylaş