gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

malatya kayısı festivali tarihi nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar selamlar. Eşim Malatyalı ama kayısı festivali ne zaman bilmiyor. Bu yıl festival zamanı gitmek istiyoruz.Bilginiz var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 2013 yılında festival 4-8 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek.

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, 4-8 Temmuz 2013 tarihleri arasında Mişmiş Fuar Alanı'nda düzenlenecek Kayısı Festivali'ne tüm vatandaşları beklediklerini belirtti.

malatya kayısı festivali tarihi nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kayısı

kayısı

(Aprikosenbaum (m), Fr. Abricotier (m), Ing. Apricot tree) Mensei Çin olarak bilinen, 2-10 m yüksekliginde, dikensi ve tüysüz bir agaç. Yapraklar uzunca ve mizraksi, kenarlari disli, ucu sivri veya küttür. Çiçekler beyaz veya pembe renkli olup, yapraklardan daha önce meydana gelirler. Meyvelerin üzeri tüylü olup, sarimsi-turuncu renkte eriksidir. Zerdali olarak da bilinir. Türkiye’de...
  2. burası kayısı kenti malatya

burası kayısı kenti malatya

burası benim memleketim çok temiz ve düzenlidir insanları cana yakındır kimse yabancılık çekmez orda ben ist büyüdüm malatyayı evlendikten sonra tanıdım çok beğendim sizde beğenirsiniz umarım:)
  3. Kayısı

Kayısı

(Aprikosenbaum (m), Fr. Abricotier (m), Ing. Apricot tree) Mensei Çin olarak bilinen, 2-10 m yüksekliginde, dikensi ve tüysüz bir agaç. Yapraklar uzunca ve mizraksi, kenarlari disli, ucu sivri veya küttür. Çiçekler beyaz veya pembe renkli olup, yapraklardan daha önce meydana gelirler. Meyvelerin üzeri tüylü olup, sarimsi-turuncu renkte eriksidir. Zerdali olarak da bilinir. Türkiye’de yetistigi...
  4. Malatya Tarihi, Geçmişten Günümüze Malatya

Malatya Tarihi, Geçmişten Günümüze Malatya

malatya tarihi geçmişten günümüze malatya malatyanın tarihi geçmişi malatyanın geçmişi Malatya ilinin geçmişten günümüze kadar tarihi yapısı gelişimi hakkında bilgilere geldi sıra:tik: Medeniyetlerin doğduğu Avrasya‘yı bir uçtan öteki uca kat edip Avrupa’nın batısı ile Asya ‘nın doğusunu birleştiren ve medeniyetlerin yayılma yolunu ifade eden eksen Anadolu ‘dan geçmektedir. Avrasyanın bu...
  5. Kayısı sabununun faydaları nelerdir?

Kayısı sabununun faydaları nelerdir?

Bu konu; kayısı sabunu hakkında bilgi vermektedir Bitkilerin sihirli dokunuşlarıyla hazırlanan sabunlardan evde kullanmaya başlayınca meleklerimiz için de bu güzellikleri paylaşmam gerektiğini anladım. Canlı ve güzel görünen bir cilde sahip olmak için yüz yıkama jellerine güveniyor ancak benim gibi sonuç alamıyorsanız bir de kayısı sabununu deneyin. Sizi bebeksi cildinize götürdüğünü...

Sayfayı Paylaş