gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

MALATYA'da YAŞANMIŞ GERÇEK ama GARİP HIRSIZLIK OLAYI

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

malatya'çarşısında bir elbise mağazası olan adam sabah dükkanını açar masanın üzerinde bir not görür notta:kardeşim kusura bakma sağdan ikinci rafta iki tane kazak aldım çok üşüyordum ama en kısa zamanda getireceğim yazıyormuş mağaza sahibi bu nasıl olur diye dükkana en son güvenlik sistemi kurmuş... ve bir sabah dükkan açıldığında dükkanın ortasında açılmamış iki koli varmış birinin üzerinde bu güvenlik sistemini kur dükkanına inan şu anki sistemden daha iyi korur yazıyormuş diğerinde ise ben söz verdimmi yaparım burada aldığım kazaklardan ikişer tane var

Güvelik sistemi var dediği kolinin içinden Allahım dükkanım malım ve canın sana emanet YAZISI ÇIKMIŞ.......

MALATYA'da YAŞANMIŞ GERÇEK ama GARİP HIRSIZLIK OLAYI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçekten yaşanmış bir olay

gerçekten yaşanmış bir olay

Adamin biri arabasiyla giderken yolda bir yolcu alirarabaya.... adam arka tarafa biner..... soför... eee hemserim kimsin nereye gidersin...der.... yolcu ben Azrailim..canini almaya geldim der...... soför alayci bir tavirla sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... yolcu sakin bir tavirla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der... ve ekler yolcu....inanmadin...
  2. En Meşhur Hırsızlık Olayı...

En Meşhur Hırsızlık Olayı...

ünlü hırsızlar en meşhur hırsızlık olayı, nedir, hangisidir, ne çalınmış, kim yapmış, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Geçen gün öğretmen olan görümcemle telefonda konuşurken ,lavaboya gittiği sırada öğretmenler odasından çantasının çalındığını öğrendim.Hem dinen,hem ahlaken ne kadar kötü bir huy hırsızlık..Giden gidiyor,bulmak çok zor yapanı.. Bunlar bize...
  3. Bilimsel Fakat Garip Olan 20 Gerçek !

Bilimsel Fakat Garip Olan 20 Gerçek !

garip ama gerçek tuhaf ama gerçek Sevgili melekler, evrenin oluşumu başta olmak üzere binbir sırla örtülü bilim dünyasında hayli garip olaylar var. Televizyonlarda sık sık garip ama gerçek programlarında izlediğimiz garip gerçeklerden 20 tanesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.. :) 1. Kelebekler arka ayaklarıyla tat alırlar ve dokunur dokunmaz tad almaktadırlar. Bu sayede bir yaprağın...
  4. Çok Garip Ama..

Çok Garip Ama..

Garip gelebilir ama son 2 haftadır nolduysa aklımdan ne gecse gerceklesiyor. Bir sürü olay oldu ve bu olayların hepsi aklımdan en fazla 1 gün önceden gecmisti. Birkac örnek vereyim: Hava süper sıcaklıktaydı. Cok sıcaktı ve simdi yagmur 1 damlada olsa yagsa? dedim ve birkac dk sonra elime 1 damla yagmur düştü. Ama sadece bir damla. Sonra arabadayken karsıma bi akraba cıksa? diye düsündüm ve...

Sayfayı Paylaş